Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwqedcxsaz

33 tc i ułożenie pośladkowe... czy zdąży się jeszcze obrócic??

Polecane posty

Gość qwqedcxsaz

zostało jeszcze jakieś 7 tygodni a moja dzidzia nie chce się obrócic. Lekarz powiedział że jak tego dzidzia nie zrobi to będę miała cesarskie cięcie (nie ukrywam że sie cieszę bo boję się rodzic siłami natury) i tu moje pytanie czy któras z Was tak miała i jakie są szanse że się nie obróci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
moze się obrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....amma.....
w 33 tez miałam pośladkowe- dzieciątko się obróciło (tylko tak niefortunnie że zawinęło się w pępowinę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ze szanse małe, ja tak miałam. lekarz mowil ze niby do 36tyg moze sie odwrocic ale ja juz od 30 odkad mialam usg to nie wierzyłam w to bo zazwyczaj dzieciaczki juz sie odwracaja przez 30tyg. z jednej strony to dobrze bo mialam zaplanowany dzien porodu(cc) i dokładnie wiedziałam kiedy urodzi sie moje dziecko... ale wiedz ze bol po cc jest okropny, 2tyg wyjete z zyciorysu... ja na poczatku praktycznie wogole z łóżka nie wychodziłam, cały czas na lekach przeciwbolowych:/ dobrze ze maz miał te 2tyg wolnego bo niewem jak bym sobie sama dała rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqedcxsaz
no to dobrze że są małe szanse :)niech sobie curcia siedzi na pupie jeszcze przez te kilka tygodni :) wszystkie znajome które mialy cesarke mówią że jest spoko "po" ale nie maja porównania ze zwykłym porodem i nie mam z kim o tympogadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqedcxsaz
ale zrobiłam błąd :D córcia przez "u" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie ;) Do porodu może się jeszcze parę razy przekręcić. Moja gin mówiła że do 37 tygodnia nie ma co panikować i że w swojej praktyce miała mnóstwo przypadków gdzie się dziecko przekręciło dosłownie parę dni przed wyznaczonym terminem porodu. U mnie też w 33 tygodniu dziecko było ułożone pośladkowe.Nie przekręciło się,była cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqedcxsaz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że ma szansę się obrócić dzieci się czasem nawet w dzień porodu dopiero obracają Nie stresuj się :) A co do porodu to poród naturalny jest zdecydowanie lepszy niż cesarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że może się jeszcze obrócić, moja starsza córa obróciła się gdzieś w 35 tc. A odnośnie cc, to Mania2311 ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icwjovdivw'
z tego co wiem to dziecko może się obracać,mój synek przez jakiś czas był ułożony w poprzek.Ja rodziłam 4 dni,indukcja i jeśli mój następny poród miałby tak wyglądać-tylko cesarka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamam27
mój sie nie obrócił - w 35tc umówiłam się na cc na 38 tc i miałam cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×