Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jennifer Bonnel

Tania i dobra chemia gospodarcza

Polecane posty

Gość Lillooo
Choć ten Agent Max to bardziej jako wybielacz do białych tkanin się nadaje (szczególnie pożółkłych), bo do samego sedesu to jednak wolę Ducka, bo bardziej gęsty, wydajniejszy i ładnie pachnie (nie chlorem tak jak Agent, tylko naprawdę ma ładny zapach odświeżacza powietrza, także warto tu dopłacić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjk
sdfghjk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio trafiłam na fajny sklep ;) Nie lubię łazic za środkami chemicznymi na zakupach i zawsze mnie ceny porażają :P Środki z lidla jak dla mnie są warte swojej ceny :/ Czyszczą jak woda. Koleżanka mi podesłała link i jestem całkiem zadowolona, zamówiłam chemię i kosmetyki przez internet jednego dnia, i następnego już je miałam! Jestem mega zadowolona bo zaoszczędziłam czas i nerwy. Polecam zdecydowanie : www.quacochemia.pl a, i Pani, która prowadzi sklep bardzo ludzka i można się z nią super dogadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula Zaręba
Większość środków czystości w moim domu oraz w restauracji pochodzi z http://www.mado-tarnow.com/dreumex-tork.html. Raz na jakiś czas kupuję większą ilość różnych płynów i potem ewentualnie coś dokupuję, gdy się skończy. Bardzo wydajne środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np. w środki czystości i artykuły higieniczne zaopatruję się w hurtowni www.ema-pol.com.pl jest to dla mnie duże ułatwienie,bo mają wszystko,czego potrzeba do utrzymania porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebachem
Polecam produkty marki General Fresh . Sklep internetowy - sklep.polhun.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinela
Czasami warto jest zamówić sobie coś co jest stosowane w profesjonalnych firmach sprzątających. Taka chemia gospodarcza jest zdecydowanie skuteczniejsza. Ja ostatnio zamawiałam tutaj; https://crosspolska.pl/ Obecnie w sklepie mają bardzo dobre ceny. Mają tam pasty do rąk, pasty BHP, produkty marki Dreumex. Nie są wcale droższe od tych w popularnych sklepach a są zdecydowanie lepsze. Sama prowadzę mała firmę sprzątającą i bardzo często zamawiam właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrzućcie się całym mieszkaniem i kupcie zapas papieru na cały rok w www.duncan-papier.pl może się to wydawać śmieszne, ale możecie dużo kasy oszczędzić na takim zagraniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, W przystępnej cenie i bardzo dobrej jakości. Sklep Saluti.pl ma bardzo dobrą ofertę. Jednorazowo na hasło JASKA dają rabaty;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie robię zakupy w hurtowni http://odziezroboczalublin.pl/ bo można tam dostać praktycznie wszystkie środki higieniczne potrzebne w domu,a przy tym trochę zaoszczędzić. Mają całą chemię gospodarczą w jednym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaradna gosposia
Zawsze chemię kupowałam na lokalnej hali targowej. Ostatnio na święta wielkanocne szwagierka podpowiedziała mi o zakupach przez internet. Kupuje wszystko na allegro, ale na to żeby kupować chemię bym nie wpadła :) poszukam i okazało się że sprzedawcy tam (allegro) mają meeeega ofertę w rewelacyjnych cenach. Co wazniejsze- są to markowe produkty w nieporównywalnie niższych cenach i jeszcze z rynków zachodnich. Według mnie są duuuużo lepszej jakości. Znacząco można przyoszczędzić ;) Od paru miesięcy trzymam się tam jednego sprzedawcy i jestem zachwycona suuuper ofertą, cenami i obsługą wiec z czystym sumieniem mogę polecić: NIEMCEM_COM. Link mam już w karcie zakładek wyszukiwarki :) http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=565564

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal56
na stronie www.prosanit.eu chemia marki Kiehl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo skuteczną chemię czyszczącą można dostać w tym sklepie internetowym http://hurtoownia.pl/. Mają też spoty wybór artykułów higienicznych takich jak np. ręczniki papierowe, mydła itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj kumpel zamawia do firmy z simotti. pl, maja tam ponoc dobra chemie, ja własnie zamowilem wczoraj i cekam na przesylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wyrób środków czystości jest w hurtowni http://art-spaw.pl/ Mają profesjonalną chemię gospodarczą w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie wypróbujcie produkty firmy Villa, ja używam preparatu do czyszczenia plastiku (PLASTIK 500ml). Dzięki niemu udało mi się np. doczyścić meble ogrodowe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też używam chemii Villa, mają świetny środek do paneli i parkietów! Dobra jakość i nie jest drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystko co drogie jest dobre. Wyjątki oczywiście są, ale zawsze lepiej coś przetestować. Ja generalnie kupuję chemię w internecie. Brak mi czasu, aby biegać za takimi produktami po sklepach. Korzystam z oferty głównie sklepu e-chemia, ze względu na bardzo szeroką ofertę środków chemicznych. Są tam preparaty wszystkim powszechnie znane, ale i takie których nie znajdziemy na półkach sklepowych. I o ironio te są najlepsze.polecam spojrzeć na ofertę tego sklepu. Może akurat coś Was zainteresuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszki, płyny do czyszczenia są najdroższe w dużych sklepach. Wystarczy przeanalizować ofertę dowolnego sklepu internetowego, aby stwierdzić, że kupując za ich pośrednictwem oszczędzasz ok 20%. Kupuje w sieci, więcf mam dość dużą wiedzę. gdzie jest akurat najtaniej. W tej chwili najlepsze ceny i duże promocje ma sklep internetowy e-chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najczęściej kupuję kapsułki do prania, wtedy jest dwa w jednym i płyn do prania i do płukania od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filia34
A myślałaś może o zwykłej chemii gospodarczej?? Ja tak zrobiłam, kupuje zawsze więcej by mieć na dłużej i znajomi też coś podrzucą do zamówienie od siebie. Obecnie (i chyba już na stałe) zaopatrujemy się w http://odziezroboczalublin.pl/ . Mają duży wybór, naprawdę ekonomicznej, dobrej chemii i nie tylko. Zajrzyj w ofertę, coś na pewno powinno przypaść Ci do gustu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mogę polecić sklep internetowy na www.libella.pl mają praktycznie wszystko co potrzebne do domu. Obsługa bardzo miła i szybka dostawa. Ceny przystępne a środki skuteczne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utorola
zobacz sobie na sferis.pl ja tam ostatnio zamawiałam bardzo dobry płyn do czyszczenia piekarników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×