Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościóweczka

Wydanie gazetki reklamowe online

Polecane posty

Gość Gościóweczka

witam prowadze własny biznes i chciałbym zacząć tez kampanię reklamową w internecie. Wpadłem na pomysł tzw. gazetki reklamowej online. Mam tylko mały problem z jej wydaniem bo nie bardzo wiem gdzie...Co prawda znalazłem coś podobnego jak pressmo.pl które tworzy takie gazetki, umieszcza w katalogach zeby sie promowały itp. ale nie wiem de facto jak to działa w praktyce. Macie jakies doświadczenie z tym związane? Roblisiście cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś doradzę
jakie jest cel reklamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idą święta
dobre pytanie tu ktoś zadał, jaki jest cel reklamy? Czy informacyjny czy sprzedażowy czy jeszcze jakiś inny. Na to pytanie musisz odpowiedziec sobie na samym początku. Później możesz wybierac mechanizmy i instrumenty którymi bedziesz ten cel realizowała. Wtedy możesz korzystac z tego Pressmo nie ma problemu. Taniej cie to wyjdzie, ale najpierw zdefiniuj cel reklamy. a dopiero później dobieraj narzędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościóweczka
witajcie celem reklamy jest nastawienie nie na sprzedaż, a na zaistnienie w świadomosci klientów, np., ktoś wpisuje daną frazę w Google i wyskakują mu moje informacje, czy moja gazetka. Poza tym na ile sie orientowałam to w przyapdku tego pressmo jest tam interaktywny katalog który juz sam w sobie pełni rolę promocyjną prawda? dobrze to rozumiem? wtedy mam tak na prawdę 2 w 1 nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×