Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemyyys

Pytanie do osób posiadających mieszkanie socjalne w UK

Polecane posty

Gość miastowa
ani tym bardziej na moich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i od moich wara!
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialamraz ogolilam
a ja wiem i jestem pewna ze jesli twoj kuzyn jest sam zgloszony do councilu taxu to placi nizsza kwote..chyba 75% concil taxu, a za dodatkowa osobe 100%, potem juz nie ma znaczenia ile osob mieszka kwota sie nie zmienia, jesli podasz ze mieszkales u niego x-czasu przyjdzie mu kara i nakaz doplaty..zazwyczaj chca calej sumy a potem wyrownuja..znajomy tak nie zglosil swojej zony jak przyjechala mieszkac, ktos ich podpierdzielil i sie zdziwil jak przyszlo mu 1000funtow do zaplaty co do samego pytania, nie musisz placic council taxu bo mogles mieszkac np.na pokoju i wtedy jest to wliczone w czynsz i cie nic nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, że council tax płaci się od ilości osób mieszkających. Autorko jeśli mieszkałaś u kuzyna nielegalnie to nie radze się przyznawać w councilu że tam mieszkałaś, bo możesz mieć duży problem, taki, że się nie wypłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialamraz ogolilam
donkapke rzonica jest tylko w platnosci miedzy 1 osoba a 2+, jesli mieszka 2 czy 6 osob kwota jest ta sama, tylko kiedy podana jest jedna kwota jest nizsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedewszystkim zalezy od zarobkow. liczy sie wartosc mieszkania,na podstawie ktorej masz odpowiedni band,zalezy gdzie mieszkasz,ile ludzi mieszka ile dzieci itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola-hola
Jezeli kuzyn oficjalnie mieszkal samw mieszkaniu i jedynie on byl zgloszony do council taxu to mial z tego powodu znizke 25%. Council ma prawo naliczyc zalegly podatek od drugiej osoby, nie wiem czy dodatkowo jakas kare. Ale smrod moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsklwssdfgg
Chcialam zauwazyc ze jak korzystacie z zasilkow to paszportu brytyjskiego nie dostaniecie. To take drobnostka of ktorej nikt nie wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz placic zadnego council tax, jedyne co bedziesz musial przedstawic to Twoje zarobki I udowodnic im ze mieszkasz w UK 5 lat. przynajmnie u mnie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ass

Wynajmuje mieszkanie socjalne w uk bo wróciłam do Polski.  Teraz mam mieć kontrolę,  co zrobić jak to rozwiązać.  Czy przy kontroli mogę być obecna sama czy z dziećmi itp dziękuję za każdą odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×