Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ola_alO

Cholerne PCOS

Polecane posty

Hej dziewczyny. Mam pytanie: czy któraś z Was mając PCOS zażywała Cyclo-Progynova? Czy przy tych tabletkach mogę zajść w ciążę? Lub czy one Wam pomogły na tą beznadziejną chorobę jaką jest PCOS ? Ja się dowiedziałam jakieś pół roku temu i na początku była luteina a teraz TO. I sama nie wiem, czy to działa i czy jest sens to brać. Dodam tylko, że chciałabym mieć już dziecko, ale niestety narazie brak owulacji. Z góry dziękuję za odpowiedzi :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na PCO/PCOS skuteczny
jest metformax ( metformina) Wykorzystuje sie go do leczenia PCO i przy staraniach o ciaze . On jest dla cukrzykow , ale mogo go brac osoby bez cukrzycy , a majace PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na PCO/PCOS skuteczny
jest metformax ( metformina) Wykorzystuje sie go do leczenia PCO i przy staraniach o ciaze . On jest dla cukrzykow , ale mogo go brac osoby bez cukrzycy , a majace PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na PCO/PCOS skuteczny
jest metformax ( metformina) Wykorzystuje sie go do leczenia PCO i przy staraniach o ciaze . On jest dla cukrzykow , ale mogo go brac osoby bez cukrzycy , a majace PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na PCO/PCOS skuteczny
metformax ( metformina ) stosowany przy PCO i staraniech o ciaze. To jest lek dla cukrzykow , ale osoby z PCO moga go stosowac , czesto przepisywany , pomaga w owulacji i staraniach o ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na PCO/PCOS skuteczny
metformax ( metformina ) stosowany przy PCO i staraniech o ciaze. To jest lek dla cukrzykow , ale osoby z PCO moga go stosowac , czesto przepisywany , pomaga w owulacji i staraniach o ciaze. Osoby z PCO , bezcukrzycy tez moga stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na PCO/PCOS skuteczny
metformax ( metformina ) stosowany przy PCO i staraniech o ciaze. To jest lek dla cukrzykow , ale osoby z PCO moga go stosowac , czesto przepisywany , pomaga w owulacji i staraniach o ciaze. Osoby z PCO , bez cukrzycy tez moga stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ciekawostkę apros pcos:) mialam zdiagnozowane i w sumie w kwestii dzieci poddałam się jakoś, okazalo sie ze moim ratunkiem okazała sie utrata wagi sporo ale mialam tez spora nadwage z 80 na 54 kg, skutek uboczny jestem w 7 miesiacu ciąży:) ginekolog też był zaskoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja mam pco, zdiagnozowane je u mnie juz z 3, 4 lata temu. właśnie byłam u ginekologa, w lipcu odstawilam tabletki antykoncepcyjne, nie mialam okresu az do listopada kiedy to wywołałyśmy go luteiną. Wyniki hormonalne lh i fsh mam tragiczne, choc prolaktyna w normie. teraz dostalam cyclo progenove. mam ja brac przez 3 miesiace i isc w marcu do mojej dr. powiedziala zeby dzialac a noz a widelec zajde w ciaze, chociaz powiedziala ze jak ma byc szczera to stawia ze ciaza bedzie dopiero w czerwcu najwczesniej, wiec widocznie planuje jakies kolejne leki od marca. kupilam sobie dodatkowo wiesiolek i mace- podobno kobiety maja po tym owulacje i sa bardziej plodne:) najgorsze jest to ze czytalam w necie ze cyclo nie mozna brac jak jest sie w ciazy, wiec dlaczego nie kazano mi sie zabezpieczac? ach... to dopiero poczatek a ja juz mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesra go i bedzie gites
a jak sie pozbylas tych 26 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Nie używałam nigdy tych tabletek. Nawet nie wiem co to jest... Mi na ostatniej wizycie lekarz kazał kupić inofem i pić go dwa razy dziennie przez minimum trzy miesiace. Czytałam trochę o tym suplemencie i kobiety bardzo go chwalą. Reguluje hormony przy pcos i pomaga w zajściu w ciażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
A nie myślałaś o tym by zgłosić się do Krakowa do tej kliniki http://macierzynstwo.com.pl/ile-kosztuje-in-vitro/ ? Z tego co wiem zajmują się leczeniem bezpłodności, pomogli już wielu kobietom. Może poza pcos masz coś jeszcze? ja bym odwiedziła profesjonalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzela28
Hej Kochana :) Ja mam PCOS i w listopadzie rodzę :) Powiem Ci jak to u mnie było. Zaczęło się około 3 lata temu no ale wtedy nie chciałam mieć dziecka więc nic z tego sobie nie robiłam.Jakoś we wrześniu zeszłego roku postanowiliśmy starać się o dziecko(wcześniej kochaliśmy się bez zabezpieczenia około 2 lata) Od razu wizyta u lekarza, jeszcze kilka badań hormonalnych, monitoring cyklu-oczywiście owulacji brak) Lekarz przepisał Clostilbegyt.Brałam od 3dc do 7 dc po 1 tabletce ale owulacji nie było, następny miesiąc już 2 tabletki-owulacja się pojawiła ale ciąży z tego cyklu nie było, za to następny cykl z taką samą dawką zaowocował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkaL
A brała któraś z Was inofem http://www.inofem.pl/ ? Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat. Od lat mam problemy z jajnikami i całą gospodarką hormonalną. A on podobno pozwala wszystko uregulować i trzyma wagę w pionie :) Też mi dość skacze. Czytałam że stosuje się w leczeniu niepłodności a jest bez recepty to chyba spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
U nas pcos skutecznie przeszkadza w zajściu w ciążę. Walczę z tą chorobą od 4 lat, do tego mam masę innych chorób. Coraz częśćiej myślę o leczeniu w klinice Macierzyństwo - http://macierzynstwo.com.pl/ w Krakowie. Z tego co wiem mają tam świetnych specjalistów i sprzęt. Przeprowadzają też in vitro. Jeśli wszystkie metody leczenia zawioda to na pewno poddam się in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysska
U mnie podobna sytuacja- PCOS i problemy z zajściem w ciążę. Oczywiście leczę sie, jestem pod stałą kontrolą lekarską ;) Ostatnio lekarz mi wspomnial o Inofemie http://www.inofem.pl/ ze pomaga w takich przypadkach jak mój, że reguluje gospodarke hormonalną, że ma w składzie inozytol i kwas foliowy. No i jako że to suplement to na pewno nie zaszkodzi a może tylko pomóc. Pójde do apteki, kupie najwieksze opakowanie i będę pić 2 razy dziennie przez 3 miesiące :) I mam nadzieje ze niedługo będe cieszyć sie z ciążowego brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłam Inofem chyba z 4 miesiące zaowocowało ale poroniłam samoistnie w 5 tyg. Gin kazał dalej pić Inofem i się starać ale po tym poronieniu brak owulacji. Przepisał mi do Inofemu Clostylbegyt od 3 dc przez 5 dni i od 16 dc duphaston w pierwszym cyklu lipa w drugim owulacja i w kwietniu rozwiązanie :) a już też byłam załamana i lekarz mówił że jak to nie zaowocuje to niestety będzie musiał mnie skierować do kliniki bezpłodności bo już nie może mi nic zaoferować. ale się udało. Do tego wszystkiego brałam jeszcze Glucophage :) I to juz tak ode mnie jak chcecie pić Inofem to kupujcie w internecie jest duzo tańszy niż w aptece ja osobiście tylko w internecie w aptekach kupowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×