Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antiaaa

Co to za jasnozolta/zoltawa wydzielina z pochwy w ciazy

Polecane posty

Gość antiaaa

hej, jestem w 5 mies. ciazy,mam 2 pytania do mam. mialam grzybice pochwy ( do tej pory nie jestem pewna czy wyleczylam) lekarz po globulkach antygrzybiczych dal mi Feminelle dopochwowo na noc przez tydzien,ale zawsze rano po tych globulkach mialam duzo sluzu o kolorze jak w temacie,dzis przestalam to brac i sluzu nie ma prawie w ogole, czy to mozliwe ze po globulkach? martwilam sie ze tej wydzieliny tak duzo rano.i 2 pyt.od jakiegos poltora tygodnia czuje ruchy dziecka,jest to podobne do takiego rwania,jakby sie dziecko sie odbilo i czuc to odbicie, czy to jest normalne? to moja 1 ciaza, do lekarza mam na usg mam za tydzien,dziekuje za pomoc pozdrawiam :* Ps. te ruchy to czasem jakby cos zadrgalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak szczerze bez urazy
Ta wydzielina w trakcie brania globulek to nic innego jak rozpuszczona globulka.Żaden śluz...wiem co nieco o tym bo też w ciąży załapałam to paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antiaaa
acha dzieki, troche to dziwne bo chyba to mialo pozostac w pochwie w nie wyplynac...a czy ktos pomoze mi co do ruchow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antiaaa
tzn nie wszystkie ruchy takie sa ale chodzi mi o te, ktore sa jakby dziecko sie od czegos odbilo i cos zadrgalo w 1-2 sek., czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*hmm
te ruchy to normalne,tez tak mialam,a co do globulek one zawsze wyplywaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antiaaa
dziekuje :* mialam 2 miesiace temu przez pewien czas ciaze zagrozona i stad moje obawy.A wie ktos moze, bo za kilka dni mam egzamin na prawo jazdy, czy musze koniecznie poinformowac egzaminatora o ciazy czy raczej nie? dodam ze moj ginekolog zalecil mi jazde w pasach i nie dal mi zaswiadczenia zeby ich nie zapinac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antiaaa
mam tylko zaswiadczenie o tym ze pasy powinnam zapinacale chodzi mi o sam fakt ciazy, czy ja jestem zobowiazana powiedziec o tym egzaminatorowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak szczerze bez urazy
No pewnie że go poinformuj.Nie będzie cię tak stresował:):) A ruchy ok.Moje też tak na początku wyglądały.bulgotanie w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antiaaa
acha, no ale co wtedy, mam mu pokazac zaswiadczenie ze w ciazy mam pasy zapinac? kazdy ma je zapinac wiec bez sensu,a o samej ciazy to tez tak dziwnie- panie egzaminatorze jestem w ciazy - i tylko tyle? jak byscie radzily to powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak szczerze bez urazy
Ja bym powiedziała że jestem w ciąży i że jak może to żeby mnie dodatkowo nie stresował.I miej karte ciąży przy sobie.Ja jak zdawałam to była dziewczyna w ciąży miała kartę.Powiedziała egzaminatorowi.Za chwilę wybiegła z płaczem i mówi że gościu fajny ale uderzyła w słupek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antiaaa
acha to dziekuje Ci:) ide juz spac, trzeba to jakos przebrnac:) papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak szczerze bez urazy
A tak w ogóle-powodzenia na tym egzaminie:).Ja dzięki bogu mam już za sobą i prawko w ręku:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×