Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panterka11075

ile wart jest mój świat?

Polecane posty

zakochałam się... Niestety mój wybranek jest mi nieznany( nie wiem jak się nazywa itp). Znam go z widzenia. Zakochałam się w jego spojrzeniach... Te chwile spędzone blisko niego są takie piękne!!:) Proszę o zdania, czy coś z tego będzie? Bo przecież żaden facet nie mający nic na celu nie patrzy się tak pożądliwie kobiecie w oczy za każdym razem, śledząc jej ruchy, obserwując i podziwiając jej piękne ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spookkyyyyy
czyli zakochałas sie w napalonym na twoja dupe kolesiu? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoik Nuteli
Zakochałaś się w człowieku którego nie znasz??!! to ile ty masz lat,14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spookkyyyyy
"zakochałam się... Niestety mój wybranek jest mi nieznany( nie wiem jak się nazywa itp). Znam go z widzenia. Zakochałam się w jego spojrzeniach... Te chwile spędzone blisko niego są takie piękne!!" jasne napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może nie? ludzie maja zwyczaj interpretowania zachowań i wypowiedzi innych ludzi tak, jak im wygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spookkyyyyy
"Proszę o zdania, czy coś z tego będzie? Bo przecież żaden facet nie mający nic na celu nie patrzy się tak pożądliwie kobiecie w oczy za każdym razem, śledząc jej ruchy, obserwując i podziwiając jej piękne ciało" z pewnoscia tak własnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAJZA444
ja tez sie zakochałam... zatrzymał mnie do kontroli a własciwie przekroczyłam predkosc...;/.jego spojrzenie mnie przeszyło. .jest policjantem,,,,;) mineło dwa dni i do mnie napisał na portalu,nie będę wymieniała jakim. jest zajebistym facetem,,,i co sie okazało.... MA ŻONĘ!!! a najgorsze jest to że mam w dupie tą żone i nadal flirtujemy,,narazie tylko telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, właśnie on powinien. Ale czy kiedyś to nastąpi? Przecież w autobusie jest dużo ludzi, a ja nie jestem na żadnym portalu, żeby mnie mógł znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×