Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba za długo sam.

Gdzie poznać koleżankę?

Polecane posty

Gość eurydykaa
PODLASIA.CHĘTNIE POKAŻE CI ''WIELKIE ŻUBRY I ZAPROWADZE NA SŁYNNE NAREWSKIE OGÓRKI Z BECZKI'';). OWOCNYCH POSZUKIWAN ZYCZE I POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd jesteś autorze?
Ponawiam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am in
Autorze? czy rozważasz również mieszane towarzystwo? np. małżeństwo lub parę kumpel/kumpela. czy same koleżanki? jedna? więcej? w aucie 4 miejsca; zakładając, że każdy płaci za siebie... teoretycznie w większym gronie większa frajda :) a co z męskimi przyjaźniami? te już są i nie brak? co jest szczególnego w koleżance? dlaczego kobieta? pytam poważnie. ...ech i zaczęło się... kolejne pytania się mi już mnożą :) kojarzę portal, na którym można spotkac chętnych "do pary" sporotwej (bez znaczenia płeć), jeśli odbrze pamiętam aktywni.pl w moim mieście, nie do uwierzenia, zero aktywnych.pl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona fala
Autorze chyba wiem o co Ci chodzi, sama chętnie poznałabym fajnego kumpla lub kumpelkę na wypady za miasto, rolki, kawę, drinka czy choćby po to by posłuchać mojej ulubionej muzyki (o ile dla współsłuchacza byłaby do zniesienia). Niestety cierpie na lekki brak znajomych(wszyscy rozproszeni po świecie ), nie interesuje mnie romans itd. Nadaje się więc na koleżankę czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wielka jak brukselka
wydaje mi się, że najpierw warto "pogadać " i się poznać wirtualnie bo jechać z kimś na narty kto nam nie odpowiada mentalnie to trochę kicha, jeden zwolennik "po" drugi "pis"; jeden zwolennik aborcji drugi fanatyczny przeciwnik - efekt jedna osoba wraca pociągiem Ja poznałam w świecie wirtualnym kilka osób o podobnych problemach, zaineresowaniach i jest to całkiem fajny kontakt pozdrowienia dla wszystkich osamotnionych i szukajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliondolcow
Hej! Jutro o godzinie 21:21 rusza całkowicie nowy portal społeczościowy! Nie może Cię tam zabraknąć, zapraszam Ania www.sexycity.pl/polecam/39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko sie może zdarzyc
hm.. jesteś niebiezpieczny i ciekawy.. chyba nas dobrze znasz.. pytanie czy płynie z serca post czy z wiedzy o nas.. marzyłabym by ktoś taki istniał ale sporo przeszłam.. dlatego poczekam na rozwój sytuacji.. a jeśli to bylo z serca i samotności i poczułeś się źle poprzez moją wypowiedź to wybacz mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorzeeee
gdzie przepadłeś?------->:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam koleżanki Mam 24 lata i niedawno przeprowadziłam się do Tomaszowa Mazowieckiego, nie znam tu nikogo, byłoby mi miło, gdyby znalazła się chętna lub chętne;) do znajomości koleżeńskiej. Wiek nie jest istotny, wszelkie inne czynniki również, ważne, żeby dobrze nam się rozmawiało. Jestem otwarta na spotkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieje wiele portali na których ludzie umawiają się na wspólne aktywności - sportowe i nie tylko ;-) poszukaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kolezanki ktura ma ile lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×