Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pati-89

Masaże z dojazdem do domu - GDYNIA - trzeci zabieg gratis !

Polecane posty

Gość Pati-89

Witam Oferuję państwu profesjonalne masaże w zaciszu własnego domu! Nie musicie państwo nigdzie jeździć - masażystka przyjedzie do was! Pełen komfort i wygoda. Dojazd w dogodnych dla państwa godzinach, wystarczy zadzwonić dzień wcześniej :) Jestem dyspozycyjna codziennie, od poniedziałku do niedzieli, od 8.00 od 20.00! UWAGA PROMOCJA - DLA KAŻDEJ Z PAŃ TRZECI MASAŻ GRATIS!!! PRZY ZAMÓWIENIU MASAŻY DLA DWÓCH OSÓB Z JEDNEGO MIEJSCA ZAMIESZKANIA CENA ZA DWA, GODZINNE MASAŻE TO TYLKO 100ZŁ. PRZY ZAMÓWIENIU SERII 10 ZABIEGÓW CENA JEDNEGO, GODZINNEGO MASAŻU TO TYLKO 50ZŁ! Jestem dyplomowaną masażystką (posiadam tytuł technika) Dojeżdżam do pacjentów mieszkających na terenie Gdyni. Zabiegi wykonuję na profesjonalnym stole do masażu. CENNIK Cena zabiegu jest zależna od czasu jego trwania. 30min - 40zł (sportowy 45zł) 60min - 60zł (sportowy 70zł) 90min - 80zł (sportowy 90zł) Moja wiedza i doświadczenie pozwalają mi wykonywać masaże: klasyczny segmentarny limfatyczny sportowy relaksacyjny NIE WYKONUJĘ MASAŻY EROTYCZNYCH - PROSZĘ W TEJ SPRAWIE NIE DZWONIĆ! Gwarantuję, że dobiorę odpowiedni rodzaj masażu do pani/pana schorzenia. Oto lista przykładowych schorzeń w których masaż znajduje zastosowanie: rwa kulszowa lumbago zespół bólowy krzyża bóle mięśni i stawów bóle kręgosłupa zwyrodnienia PHS (zespół bolesnego barku) zaniki mięśniowe (np. po zdjęciu gipsu), przykurcze mięśniowe zaburzenia odżywcze skóry (np. suchość), blizny zmęczenie po wysiłku fizycznym (oraz tzw. zakwasy) stres, nerwice, zmęczenie stany pourazowe (zwichnięcia, skręcenia) bóle głowy, migreny oraz wiele innych. Więcej informacji znajdą państwo na mojej stronie internetowej http://www.masaz.vooa.pl/ Kontakt: patrycjagdynia89@gmail.com tel. 505842449 NIE WYKONUJĘ MASAŻY EROTYCZNYCH. MASAŻE CAŁOŚCIOWE NIE OBEJMUJĄ CZĘŚCI INTYMNYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×