Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LidkaM

Jak znalezc bardzo szybko prace w Londynie

Polecane posty

Gość LidkaM
WYslalam juz kilkadziesiat CV, wypelnilam Kilkanascie formularzy aplikacyjnych, wykonalam kilka telefonow... Co mam mowic wchodzac gdzies zeby nie wyjsc na desperatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 8909090
Normalnei wchodzisz do miejsca i pytasz o managera a potem mowisz ze szukasz pracy i sie pytasz cyz maja wolne miejsca. Wszytsko grzecznie z usmiechem na ustach. Nie ma latwo teraz niestety i trzeba sie nawysylas i nachodzic jednak nie poddawaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko .dowód
Jak to jest z tym paszportem,jest konieczny?Sam dowód nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierze w mozliwosc znalezienie pracy zostawiaiajac CV np. na recepcji. Jesli akurat nikogo nie suzkają, jak tylko dziewcyzna wyjdzie z np. hotelu, to personel juz tam preacujacy pewnie od razu wyrzuci jej CV do kosza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3443433fgfg
dlatego tez nie zostawia sie CV byle komu tylko managerowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaM
DOstalam prace, zostawilam CV w dwoch miejscach. Z jednego ozezwali sie po tygodniu, spotkanie mialam dwa dni pozniej. Zaczelam prace nastepnego dnia po spotkaniu. Dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to super
gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata__
Moja siostra jest od niedawna i znalazla tam prace jako kelnerka na nastepny dzien. Prace znalazla na portalu http://szukam-pracy.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 3,3/h ?
to niezle, gdzie Ty pracowalas ze tak malo??? i teraz ktos za polowe mniej pracuje;> ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie w momencie kryzysowym w takiej sytuacji co laska jest zacikam zeby właze na rure pare stow wpada i szukam z determinacja pracy nie rozumiem takiego żalenia sie i szukania pomocy w internecie samemu trzeba sobie radizc weak up!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam prace w PIZZA HUT w Londynie! Zainteresowane osoby prosze o maila na : claibre7@o2.pl lub gg: 439892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musialabys mi doplacic,za taka prace :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsprzedac to sobie mozesz przedmiot a nie prace. rany ze takich w ogole do roboty przyjmuja to jakis ewenement. znaczy nie jest tak zle w tym londku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pindo - a może tez parę litrów tlenu londyńskiego komuś odsprzedaż? co za idiotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad to sie wzielo,ze najgorsze prace,jak sprzatanie ,"odsprzedajecie"...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treul
Zacznij przeglądać oferty, bądź popytaj po sąsiadach- teraz łatwiej o pracę w Londynie niż kilka lat temu. Dobre forum właśnie z ofertami pracy też miedzy innymi- warto się zapoznać: http://www.polorama.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma juz pracy w Londynie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezzzik
co to jest "weak up" hahaha i takie perełeczki wyjeżdżają do Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezzzik
No ale jak ta pani się szczyci tańczeniem na rurze to nie musi umieć angielskiego tylko ewentualnie francuską miłość hahaha. Żadna szanująca się kobieta nie będzie tego robić! Już wolałabym sprzątać ulicę czy segregować śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wielokrotnie potykałam się z odsprzedawaniem pracy i znam parę przypadków płacenia menagerowi za wpisywanie do grafiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjka22
Według mnie bardzo dobrze sprawdza się w szukaniu pracy Internet. Zajrzeć można chociażby na www.polorama.com gdzie jest szybki dostęp do wielu fajnych ofert pracy w Wielkiej Brytanii. Właśnie tak znalazłam pracę :) Warto też odwiedzać portale ogłoszeniowe - jest ich trochę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz
Ktoś napisał "juz wolałabym sprzątać ulicę lub segregować śmieci" hahahaha jaka paniusia się znalazła żenada ... ja na zbieraniu recyklingu mam na kontrakcie 12-33 funta na godzinę o czym ty pustaku możesz tylko pomarzyć. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem przyjechała do mnie koleżanka (wywalili ją z pracy w pl) szukała długo roboty (jakieś 2 miesiące) powiedziała że musi znalezc pracę bo wstydziłaby się przed mężem i dziećmi jakby wróciła spłukana i dopiero niedawno znalazła pracę u jakiegoś araba w sklepie a od niedawna u niego nocuje.Ona jest ładna i zgrabna a ładna kobieta zawsze znajdzie pracę i bratnią duszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz
obrzydliwe ku...sko z Polski jakich pełno w Londynie... sypia się z turasami i arabami w kebabie za grosze... współczuję mężowi ze ożenił się z takim pustym wiatrem na sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też współczuje temu jej mężowi bo ta żonka mu pewnie dzwoni że dobrze zarabia,że kocha i tęskni za nim i dziećmi a ona w tym czasie daje od tylca abdulowi za minimalną pensje lub dach+jedzenie i kieszonkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na stronie www.cekal.pl Tam możesz śledzić aktualne oferty zatrudnienia dla wszystkich osób poszukujących możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego za granicą, między innymi na stanowisku związanym z opieką nad osobami starszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×