Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popłacze sobie:((((((

Samotni - jak spędzicie Wigilię i Święta???

Polecane posty

Gość gość
spędze je beznadziejnie i samotnie. Do dópy z takim życiem, nawet nie ma komu mandarynki obrać ani dać prezentu, zresztą mi też nikt nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek1962
5 dni do wigilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można i samemu ale to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyjeżdżam i spędzę Święta w dużym gronie ludzi równie samotnych jak ja. W ubiegłym roku było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ja bym dała ,żeby te dni spędzić w spokoju -sama ! Ja nie znoszę świąt i całej tej otoczki...Z resztą jestem niewierząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość albo nie gość
Witajcie Samotne Siostry i Bracia Tak to już jest,że człowiek jest sam przez całe dorosłe życie. Po rozwodzie,wdowa,wdowiec nosy do góry pieprzyć Święta to tylko dłuższy weekend. Także będę sam. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubię tego cyrku ....ja się rok w rok izoluję. Zamykam się w swoim pokoju i mam spokój !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro wigilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spędzę przy muzyce i jedzonku, zrobię sobie kilka rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuje sie samotnymi swietami, dzien jak kazdy inny, wiecej jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co bedziecie jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamtaksamojakTY
Ja tez siedze sam staram sie sluchac po cichu muzyki bo sasiedzi wiedza ze mieszkam sam, muza to moj lek i musi leciec gdzies tam w tle tym bardziej ze w taki dzien siedze samemu, pozdrawiam nie zycze wesolych swiat jak juz cos to spokoju Ducha, moze wam sie nie chce nic z tego powodu i przykro ale spróbujcie zrobic to co kochacie np. trening przy dobrej spokojnej muzyce, albo usiasc i zaplanowac nastepny rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada307
A skąd jesteś? ja też jestem sama i mam samotnego sąsiada, może to ty? Może razem spędzimy wigilię? Mam tylko pierogi z grzybami...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Moi drodzy ja też spędzam sam te święta niestety tak wyszło, że w Anglii. Jestem tutaj już pół roku a to dlatego że muszę pozbyć się swoich problemów finansowych i potem wrócić do Polski. Mam na głowie pożyczki i kredyt który już jest w końcowej fazie spłacenia. Bardzo przykre jest spędzanie wigilii samemu mega boli to... W dodatku pomimo "przyjaciół" posiadaniu ich , nikt nie zadzwonił z propozycją spędzenia tego czasu razem.. Dla mnie to chore. Wracam do Polski do Warszawy już w lutym i mam nadzieję że to moje ostatnie święta które spędzam z dala od rodzinnego domu mamy sióstr i babci. pozdrawiam gorąco z Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego dobrego dla Wszystkich samotnie spedzajacych Swieta! Oby to byly Wasze ostatnie samotne Swieta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słaba obieta
Już po mojej pierwszej samotnej Wigilii. Nawet nie przypuszczałam, że zniosę to tak bezemocjonalnie. Wieczór jak każdy. Dodatkowo powinno mnie smucić, że człowiek, z którym byłam ostatnie 1,5 roku odmówił spędzenia go ze mną. Jestem zdrowa, dzisiaj przyjedzie córka. (mam 57 lat),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zostala mi 1 osoba. Nie mow takich strasznych rzeczy. Ja tez jestem sama i tez wiem, ze za jakis czas juz zupelnie, ale to zupelnie nie bede miec nikogo z rodziny, by spedzic Swieta. Trzymajmy sie i jakos damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto w tym roku bedzie pracowal w te swieta :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym zamiast tej całej komercji zrobić coś pożytecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36i6
No i moje pierwsze swieta samemu...co ja bede robil? Moze pojade do centrum chicago i przelaze pol nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ty kretynko. Klamliwa idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak każdy inny wolny dzień. Pośpię do południa, zjem coś, pooglądam jakieś filmy i pójdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycze wszystkim samotnym wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22244
Dzis Wigillia. Sama. Kupilam cos na barszcz czerwony i slodycze. Obejze ciurkiem jakis serial i bede upuchac sie lodami, tak spedze Swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lola a co za seriale będziesz oglądac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spedzam dzisiaj Wigilie z Wami na Kafeterii🌼 Mam nadzieje, ze nie bede tutaj sama;) Poslucham muzyki, zjem kanapki z dzemem, wypije herbatke lipowa i bedzie Wigilia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×