Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :( no smutno mi

Nie mam pieniędzy ani od kogo wziąć :(

Polecane posty

Gość :( no smutno mi

Kurdeee mam kredyt, jestem studentką, straciłam pracę. Dzisiaj się okazało że mam zapalenie krtani i zapożyczyłam się na 140zł na leki. Za 4 dni mam pensję. Do 16ego następnego miesiąca, z powodu straty pracy, po zapłaceniu rachunków i spłaty kredytu zostaje mi 20zł na miesiąc. A są święta. No ale i tak kicha, bo nie mam z kim ich spędzać :( Chcę się zabić po prostu, no.... A kredyt wzięłam bo rury przemarzły w zeszłym roku i niestety się zobowiązałam do naprawy, czego w umowie nie okreslił wynajmujjący i wciąż mam 4 raty po 500zł do spłacenia mam inną prace, ale idzie to na mieszkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historykk
jak mogłas wydac 140 zł na leki??? Ja nigdy nie wydałam więcej niz 20 zł... :( A co do rur- przeciez to obowiążek właściciela mieszkanie takie rzeczy, albo kłamiesz albo juz nie wiem co... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkeee
współczuję :( nie masz bliskiej rodziny? a może poszukaj na razie tańszego lokum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historykk
jesli to prawda, to pewne rzeczy, nieokreslone w umowie, reguluje kodeks cywilny. Zapoznaj sie z przepisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkeee
Też uważam, że 140 na leki to za dużo... no i właśnie dlaczego ty musisz płacić za wymianę rur w wynajmowanym mieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli wynajmuacy zgodzil sie n
na wymiane rur to powinien Ci zwrocic za to pieniadze a nie ze w umowie nie ma. On od tego musi w innym wypadku zaplacic podatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie nie można
140 zl to duzo? jak ma zapisany antybiotyk to juz pewnie polowa tej kasy na niego idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historykk
leki na recetę sa bardzo tanie, a tak w ogóle to jest niedziela dzisiaj i wątpię ze była w goóle dzis o lekarza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historykk
swoja droga chyba to wszystko bzdury, bo zeby rozpoznac zapalenie krtani to trzeba laryngologa..., a dzis raczej nie przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatamwolę
Dziewczyno nie wciskaj tu kitu,bo kłamać to ty nie potrafisz - ruryyyyyyyyy w wynajmowanym domu???????????????????Weź na wstrzymanie kobieto:p przecież wiadomo,że pod przykrywką szukasz bogatego frajera - sponsora!!!!!Bo masz lewe rączki do roboty:p i wiadomo jak za sponsoring chcesz się odwdzięczać:)))):o:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co
wiecie co ja nikogo nie zamierzam przekonywac. a prywatnie byłam (z uczelni jest ubezpiecznie prywatne) u lekarza wczoraj, 87zł antybiotyk a do tego cirrus, krople do nosa i aspiryna (nie wykupiłam jednego jeszcze leku bo 40zł kosztował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co
a poza tym sponsora nie szukałabym na forum kobiecym, sądziłam że któraś pocieszy, bo to pierwszy wynik jak wpisałam "forum dla kobiet" a rury pękły niestety zimą zeszłą - a na umowie, niestety, mam dokonywać ewnetualnych napraw. Mieszkam tam 4 rok. i nie mogę od października znaleźć pracy, bo pracuję w weekendy za 400zł (w kinie), w ciągu tygodnia do 19 mam zajęcia (bo mam okienek dużo :(). mam rentę i wydaję ją całą na mieszkanie (przedłużałam umowę w tym roku), miałam pracę za dodatkowe 600zł w domu robioną ale straciłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na to świetną radę....
Hej nie łam się! Mam dla Ciebie świetną propozycję zarobienia kasy w 3 tyg ! co prawda to nie są ogromne pieniądze ale myślę że 800 zł w 3 tyg to narazie całkiem niezłe dopóki nie znajdziesz pracy... tak na serio z nikim się nie chciałam dzielić z tym linkiem, ale jak przeczytałam twój post to po prostu czuję że muszę Ci pomóc ! Wejdź na tę stronę, naprawdę warto.... http://dobryzarobek.pl/index.php?id=4ca1ac51a823a27eb0954b10c9c091bf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na to świetną radę....
Hej nie łam się! Mam dla Ciebie świetną propozycję zarobienia kasy w 3 tyg ! co prawda to nie są ogromne pieniądze ale myślę że 800 zł w 3 tyg to narazie całkiem niezłe dopóki nie znajdziesz pracy... tak na serio z nikim się nie chciałam dzielić z tym linkiem, ale jak przeczytałam twój post to po prostu czuję że muszę Ci pomóc ! Wejdź na tę stronę, naprawdę warto.... http://dobryzarobek.pl/index.php?id=4ca1ac51a823a27eb0954b10c9c091bf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na to świetną radę....
Hej nie łam się! Mam dla Ciebie świetną propozycję zarobienia kasy w 3 tyg ! co prawda to nie są ogromne pieniądze ale myślę że 800 zł w 3 tyg to narazie całkiem niezłe dopóki nie znajdziesz pracy... tak na serio z nikim się nie chciałam dzielić z tym linkiem, ale jak przeczytałam twój post to po prostu czuję że muszę Ci pomóc ! Wejdź na tę stronę, naprawdę warto.... http://dobryzarobek.pl/index.php?id=4ca1ac51a823a27eb0954b10c9c091bf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×