Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

Gość Gość
A u mnie 7 psów :D i dwa koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Serce bieszczad, choć często przemieszczam się na zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kota karmimy nie wiem czego sie obawiasz? jak to ze schroniska i typowy kuwetkowy to nic mu nie bedzie!!! Moje sa domowe-typowo domowe nawet na dwor zabardzo ich nie ciagnie,a jeden jak uslyszy halas na dworze to zaraz sie boi i wie gdzie jego miejsce-w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją kotkę przygarnęłam tak z podwórka- łaziła po podwórkach, teraz jest w domu, nie wychodzi i chyba nie narzeka :P nawet nie próbuje uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie, moze ja przyzwyczajona jestem, ze koty to zawsze w domkach sa, u moich dziadkow ich pelno bylo zawsze :) Chociaz babcia kotow nie lubila, w ogole zwierzat, za to dziadek kury do tej pory oswaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Moje to dachowce i już jednego wołki porwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kiedys bede ,dam znac... Na mazurach bylam 100 lat temu chetnie bym znowu zobaczyla. SS twoje kotki to typowo podworkowe nie? przychodza cos zjesc,poprzytulac sie i juz ich nie ma,ja to bym ze strachu o kotki nie wytrzymala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
milosniczka zwierzat .... naturą kota jest niezależność. Kot jest o wiele bardziej niezależny niż pies i nie chcę zmieniać jego naturalnych instynktów. Moje psy uwielbiają spać zakopane w śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS Wiem o tym ze niektorzy mysla ze dobrze postepuja ze zwierzetami a tak naprawde robia im krzywde,tez sie nad tym zastanawialam,ale z 2 strony moj kot by chyba zginal na wolnosci,nawet surowego miesa nie tknie,nie mowiac o zwyklych puszeczkach tanich z kocim jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nie no to by było, jak wyrzucenie szlachcica z dworku :D Tyle że moje psy, to psy pracujące i np. po mieszańcu wilka i owczarka (czeski wilczak ) ciężko się spodziewać, żeby wolał wygody przy kominku. Koty teraz zima uwielbiają się przeciągać przy kominku, albo na parapecie, a potem znikają gdzieś w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
milosniczka zwierzat .... uwierz, że gdyby był zdany sam na siebie dałby sobie radę. Kot jest oportunistą, potrafi szybko przystosować się do nowych warunków i sam nie wie co w nim drzemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosniczka, no ja wlasnie tez nad tym mysle, bo przeciez nie wszystkie koty maja rozwiniete instynkty, w sumie dla mnie to tak jak i ludzi, jeden kot woli siedziec w domu, drugi lazic :D U mojego faceta byl taki kot, ktory mimo ze w domku mieszkal to i tak dupy na dwor nie ruszal :D Z wielka laska za potrzeba poszedl:D takze mysle ze nie ma co uogolniac. Ale ta kotka ze schroniska, ktora bym wziela, to kurcze, letnicy ja u nas zostawili i nie wiadomo, czy sie bedzie meczyc, czy nie. Jakbym miala wybrac kota ze schroniska to nie wiem, boje sie nawet do naszego schroniska isc, bo ja bym je wszystkie wziela. Naprawde, zabilabym tych ludzi ze tak nieodpowiedzialnie zwierzeta biora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i 93% milosniczka cos mowila, ze wczoraj w nocy wolniej szlo. Ale klikamy :) baby, milosniczka, krolik gdzie jestescie? :) Temat podnosic a nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×