Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

Gość ... bo może to usuwanie
ale jaja... Szaman to jeden z nowych, dołożonych psiaków, a ma już tyle samo procent, co te stare. Jeszcze trochę i je przegoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może, ja się na tym nie znam... Ale widzę, że tu gdzie ciągle klikam to systematycznie przyrasta... Figa ma już 99% Zaraz będzie pełna micha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Govinda jest śliczna-ludzie podciągnijmy resztę piesków chociaż do 50%,ona mają tylko po 13%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trójkowa Lista Osobista czas mi umila (teraz Stonesi!) a ja klikami usuwam... klikam i usuwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka, a nie lepiej zapełnić michy tych u których niewiele już brakuje? Chyba sponsor daje karmę tylko tym schroniskom z których psy 100% dostały... Tak tą akcję rozumiem... Czy się mylę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słucham Dj.Hazel i nowa piosenka Seana Paula-Got 2 Luv-zarombista nutka,no i klikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaaaa
Strasznie się cieszę, klikam już jak automat. Chwilę odpocznę :) Tez mi się wydaje, ze lepiej zapewnić karmę psom, które już maja na to szansę, bo przecież nie postawią wora przy kojcu jednego psa, tylko będą dzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest bo nie wiem
Piszą ze w akcjie bierze udział 80 psiaków, nakarmionych jest 71 psiaków, lista najbardziej dokarmionych liczy 10 psiaków i najmniej dokarmionych tez 10 psiaków, więc razem 91, to skąd oni wzieli ze w akcjie bierze udział 80 pieskow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... bo może to usuwanie
A nie mówiłam: Szaman prześcignął Falco. Chyba komuś się ten nowy pies szczególnie spodobał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
1% to 60 klikow... czasem klikam i klikam i klikam i nic... to dziwne, bo pewnie inni tez gdzies klikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest bo nie wiem-przez to że klikanie niby szybko wszystkim idzie dołożyli jeszcze po 5 piesków z każdego schroniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest bo nie wiem
mam tylko nadzieje ze faktycznie zapewnia wszystkim pieska karme tak jak jest w regulaminie 20 kg karmy na psiaka, a nie dadzą worek na 5 pieskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaaaa
No to klikam na Diego, świetny pies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia, o co temu komuś chodzi...? Co ja złego robię...? Nic nie kumam...! :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka, a Ty może rozumiesz...? Czemu ktoś z agresją do mnie startuje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×