Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinky reggae

dorosły mężczyzna i resorak

Polecane posty

co sądzićie o młodym mężczyźnie który kupił sobie resoraka. Taki realistyczny hotwheels. Nie żeby sie bawić tylko ze mu sie poprostu podobał. Czy to infaltylne? Został wyśminy przez znajomych :P oczywiście sie tym nie przejął :P Ja myślę ze to nic złego. Skoro mu sie podobał. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajubaj
w dupie to mam, wole kobietki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, hi :) nie, że się śmieję, tylko fajne takie zachowanie ;) jak komuś się podoba resorak i dzięki niemu ma mieć lepszy humor, to niech sobie kupi nawet dwa! ludzie nie potrafią się cieszyć z małych rzeczy, a ty tak :) jeśli poprawił ci nastrój, przywrócił wspomnienia lub po prostu na chwilę pozwolił ci odciąć się od szarej rzeczywistości- to super! każdy z nas powinien kupić sobie czasem takiego "resoraka", aby móc się trochę wyluzować. uważam, że fajny i normalny gość z ciebie :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram moja przed mówczynie :P zgadzam sie w 100 procentach :D Nie wiem czemu dorośli ludzie wstydzą sie dziececych nawyków. W empiku są fajne pierdoły do kupienia przed świętami. Roboty do składania. Wiatrak. Ręką robota. Fasolki z imieniami. Tylko ze myślałem ze temu resorakowi sie dźwi otwierają ale sie pomyliłem. Wygląda bardzo realistycznie :P fajnie jeździ po moim biurku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMS..SDSS..Petard
Teee Ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky reggae lubię to forum bo ludzie na nim trzymają ten sam poziom ciągle czuje sie tu pewnie bo ciągle jest tak samo you made my day :)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie wstydzę i tez chętnie kupuję "zabawki" a'la zrób to sam ;) coś do zdobienia, składania, sklejania, takie manualne- bardzo je lubię i polecam :) a co do resoraka, nie martw się, następnego kupisz z otwieranymi drzwiami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze sie nim driftuje :P tylko boję sie ze mu zarysuje lakier :( już kilka razy trafiłem nim w szklankę :( ten stres mnie zabije chyba :D fajne są też takie gazety z modelami starych samochodów Muszę sobie kupić fiata 125p bo jest piękny :D taki symetryczny i kwadratowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze sie nim driftuje :P tylko boję sie ze mu zarysuje lakier :( już kilka razy trafiłem nim w szklankę :( ten stres mnie zabije chyba :D fajne są też takie gazety z modelami starych samochodów Muszę sobie kupić fiata 125p bo jest piękny :D taki symetryczny i kwadratowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×