Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hmm ... ??

spotknie z ex... po pol roku

Polecane posty

Gość hmm ... ??

dzis spotkalam sie ze swoim '' bylym'' po przeszlo 6 miesiacach bylismy ze soba 11 miesiecy, po czym mnie zdradzil ze swoja byla ktora przyjechala na kilka tygodni do naszego miasta. To byl dla mnie szok gdy dowiedzialam sie o tym i zobaczylam ich wspolne zdjecia na jej portalu. po blisko 2 miesiacach znalazlam sobie innego lepszego niestety nie na dlugo bo tylko okolo 3 miesiecy, zerwal bo mial za duzo problemow rodzinnych i finansowych nie chcial mnie nimi obciazac, minelo 6 tygodni od naszego rozstania. i od tamtego weekendu ten pierwszy ex co mnie zdradzil zaczal mnie nekac telefonami i smsami zebysmy sie spotkali, ok spotkalismy sie na 1h pogadac i zaczal pieprzyc mi standardowe bajeczki jak to on cierpi jak mu zle jak zaluje jak kkocha i tenskni ... tylko co mnie to obchodzi to bylo 6 miesiecy temu ja juz od dawna do niego nic nie czuje on tak... i tu jest problem czy utrzymywac z nim kontak kolezenski czy calkowice znow zawiesic? co byscie zrobili na moim miejscu probowali naprawic czy to olali ? ( dodam ze ja tylko czuje i kocham tego ostatniego ) ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×