Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

Zielonkawa kupka u niemowlaka ! Temat niesmaczny :)

Polecane posty

Mój synek ma 4,5 miesiąca. Zaczęłam wprowadzać w jego dietę kleiki i kaszki i od tego momentu pojawiła się zielonkawa kupa. Czytałam wiele w necie na temat zielonych kupek i różnie piszą - o bakteriach, pasożytach i innych dolegliwościach, ale w jednym z artykułów piszą np. że kolor kupki dopiero powinien niepokoić jak pojawi w kolorze czerwonym. Sama już nie wiem :( Podowiedzcie mamy, czy lecieć z tym od razu do pediatry ? Synek karmiony jest mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
kaszka jaka i na jakim mleku? powinnaś zacząć od kleiku i kaszki ryżowej na mleku które dziecko pije do tej pory nie dawać kaszki mlecznej odrazu bo ona ma swoje mleko inne niż to co pije podawaj probiotyk - linex baby, dicoflor 30 - jakikolwiek - one bardzo dobrze działają na flore w jelitach a to bakterie tam będące mają wpływ na kolor kupki jak nie będzie poprawy odstaw kaszki i zobacz co będzie a dawałaś może jakieś słoiczki czy coś? jabłko itd? zielonkawa kupa może być po brokułach czy szpinaku mój ma ciągle zielone ale ma skaze - więc to norma myśle że dopóki nie są wodniste, pieniste, ze śluzem itd i dziecko nie boli brzuch to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję kaszkę ryżową na mleku modyfikowanym. Kilka dni wcześniej podawałam "złociste jabłko" ze słoiczka i kupka też wtedy była zielonkawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×