Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość s obie

olejek z nasion konopi

Polecane posty

Gość s obie

olejek z nasion konopi Cannabis sativa dostępny np. w aptece jako składnik "MB ACTIVE" , około 8 złotych.Działanie powierzchownie oceniam 0/10 lub -1/10 .Kto jest innego zdania ?Ma podwyższać sprawność umysłową i polepszać samopoczucie.Co do innych składników tego preparatu, to nie podważam tauryny(z kofeiną), bo się podważyć nie da.Ciekawe jest też działanie olejku z szałwi - na uniwersytetach amerykańskich udowodniono polepszenie pamięci u zdrowych, młodych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamorra1
Jest sporo tego typu sklepów na dzień dzisiejszy, ale od siebie polecam zajrzeć na www.konopieizdrowie.pl jest to sklep w ktorym od okolo 4 miesiecy zamawiam olejki i jestem bardzo zadowolony z jakosci i przede wszystkim z wlasciwosci olejkow cbd od nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejki konopne które działają to takie ze stężeniem CBD. Można je stosować przy chorobach, mogą dawać duże wsparcie w chorobach mózgu, np. padaczce, schorzeniach psychicznych itp. Podobno na skórę też mają bardzo dobry wpływ. Z tym że koszt takich olejków jest dużo wyższy, bo za buteleczkę 100 ml trzeba zaplacić od 100 zł w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Jasne, zakup nasion czyli olejków jest całkowicie naturalny. Najlepiej kupować je w sprawdzonych miejscach. Ja, mogę Ci sklep, który się w nich specjalizuje - https://www.green-seeds.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele olejkow z naturalnych roslin jest zdrowych. Ale trzeba miec naturalne rosliny w dobrym stanie bez dodatku chemii. Agencja nasienna http://agencjanasienna.pl/ moze pomoc w hodowli odpowiednich rzeczy. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×