Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona za granicą

jaka praca dla kobiety za granicą wasze propozycje?

Polecane posty

"errgggesfdrtghrgergfdgdf Weszłam tu przypadkiem i muszę skomentować....ROR ale ty jesteś j**nięta :S na bank jesteś jakąś zwykłą tłustą świnią która z zadzrości pisze takie rzeczy...żal mi ciebie. Peace!" no to sobie ulzylas..;-)))) smialo zachecam abys wiecej epietow rzucala pod moim adresem - mi tam rybka a ty przynajmniej negatywne emochje z siebie wyrzucisz;-)) " Najbardziej podoba mi sie jak wypisujesz kogo ty nie znasz, i w towarzystwie jakich ludzie to sie nie obracasz - iuwierz mi kochanie, jesli byloby to prawda, mnie marnowalabys swoje zycia na cytowanie kazdego komentarza na kafeterii " ;-))) lubie taki ton "argumentacji" - nigdzie nie pisalam kogo znam (cenie sobie prywatnosc) ale widac kompleksy sie w kims odezwalay;-)) "Nie wiem jak starcza ci dnia i nocy zeby odpisywac wszystkim na te pogardy i twoje madrzenie sie, poza tym jeszcze nigdy nie widzialam zebys komus cos szczerze doradzila albo wyrazila swoja opinie, czychasz tylkpo jak ten sep co kto o tobie powie i kazda do ataku." nie winie cie ze ni wiedzisz zebym wyrazala swoja opinie;-))) nie kazdy lapie w mig;-)) zawsze doradzam - aczkolwiek zwykle na moje rady ludzie tutaj reaguje agresywnie - ch prawo oraz sprawa;-)) "Boze zal mi takich ludzi jak ty. Zycze ci abys naprawde znalazla sobie wyksztalconych ludzi ktorzy zgodza sie byc twoimi znajomymi, albo idz do szkoly moze IQ ci troche podskoczy" no smialutko wylej jeszcze swoje gorzekie zale;-))))) napisz jeszcze ze mam duzego pryszcza na czole co czyni mnie osoba zgorzkniala;-)) "HAHA MALO TEGO! Nadajesz na tym topiku od 21 wieczorem wczoraj az do polnocy bez przerwy plus kontynuacja nastepnego dnia Jak widze takie rzeczy na internecie, to coraz bardziej doceniam swoje zycie" oraz wlasna strefe czasowa jak mniemam;-)) trzeba bylo na geografii uwazac to bys wiedziala ze rano/wieczor to kwestie wzgledne zwlaszcza w przekazie internetowym;-))) " . - jesli to jej pomaga w zyciu i wypelnia czas" przganial kociol garnkowi;-) nie ma to jak sie rozwodzic nad losem anonimowej osoby z netu i fantazjowac co ona robi calymi dniami, co nie?;-) "ROR idz do psychologa bo kafe ci nie pomoze. ty potrzebujesz specjalisty. naprawde i nie mowie tego ze zloscliwosci" ;-)) cokolwiek ci ulzy;-)) "ROR myslisz ze jestes najmadrzejasza" nie wiesz co mysle - dlatego dokonujesz projekcji pt "ja uwazam co x mysli";-))) as easy as it is;-))) " zaloze sie ze nie masz wiecej niz 21 lat ,a jesli masz to jestes bardzo niedojrzala." mozesz sie zakladac nawet o paczke gum do zucia;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdesperowanej
a z ciebie to nigdy sarkazm nie wychodzi nieeee wcaaaaleee idz wiesniaro lepiej stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
Jezu, ror, przestan zasmiecac forum, przeciez takich wypracowan nikomu sie nie chce zcytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHAT?!!!
"" zaloze sie ze nie masz wiecej niz 21 lat ,a jesli masz to jestes bardzo niedojrzala." mozesz sie zakladac nawet o paczke gum do zucia" HAHAHA TYRA ROKU!! Moze o paczke prezerwatyw zebys poszla sie jeb** z murzynami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie strony propozycji - masz w czym wybierać;) a tak poważnie - masz prawo jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tak po trochu
sluchaj ror przeciez wy wymienilas wszystkie te prace, ktore zaczyna kazdy czlowiek co nie zna angielskiego w UK, to moze znaczyc ze nie kumasz angielskiego, to ze masz jakis tam super hiper inteligentnych znajomych to bujda. Gdyby tak bylo zalatwiliby ci prace, gdzie siedzialabys i pierdziala w stolek, a tak bedziesz musiala robic to co wymienilas, o ile bedziesz miala to szczescie pokonac na interview teraz liczna konkurencje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskacholota
00:13 [zgłoś do usunięcia] ROR "ja podam za przyklad znane mi damy pracujace w UK: analityk bezpieczenstwa sieci, pielegniarka/polozna, inzyniet telekomunikacji, business analyst oraz dziennikarz od private equity - wszystkie sa dosc zadowolone - glownie z zarobkow "hahahah a potem mi "wytyka" ze mam ambitnych znajomych - no coz sadzac po poziomie ludzi wsrod ktorych ona sie obraca to nawet baaaardzo ambitnych" HAHAHHAHA po prostu leze pod stolem. Czy potrzeba to komentowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"numerowaaa Jezu, ror, przestan zasmiecac forum, przeciez takich wypracowan nikomu sie nie chce zcytac" no niektorych oczeta nienwykle do czytania moga sie zmeczyc;-)) wiec mam rade - nie czytaj, as easy as it is;-)) "HAHAHA TYRA ROKU!! Moze o paczke prezerwatyw zebys poszla sie j**** z murzynami ?" o i mala rasistaka nam sie zablakala;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sluchaj ror przeciez wy wymienilas wszystkie te prace, ktore zaczyna kazdy czlowiek co nie zna angielskiego w UK, to moze znaczyc ze nie kumasz angielskiego, to ze masz jakis tam super hiper inteligentnych znajomych to bujda" oczywiscie ze bujda;-))) zmyslilam na poczekaniu;-))) lepiej ci?;) " Gdyby tak bylo zalatwiliby ci prace, gdzie siedzialabys i pierdziala w stolek, a tak bedziesz musiala robic to co wymienilas, o ile bedziesz miala to szczescie pokonac na interview teraz liczna konkurencje...." ;-))) a pisalam gdzie ze szukam pracy?;-)) nie mierza swoja przykrotka miarka, ok?;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numeorwaaa
ror- no wlasnie ich nie czytam, rzeczywiscie szkoda oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numerowana - tylko po co mnie o tym informujesz?;-) mi to jest obojetne;-)))) atobie szkoda oczow na czytanie moich wypowiedzi a nie szkoda palcow na pisanie do mnie...?;-)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As easy as it is
A ta dalej z tym tekstem podsłyszanym w tv :( simple as that, masz chociaż jakiś synonim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zdesperowana domowa żona as simple as it is brzmialo by lepiej " powatarz sie;-)) i nudna sie robisz - as easy as it is;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR, skoro nie interesuje cię, co inni myślą na twój temat, to dlaczego poświęcasz tyle czasu na drobiazgową analizę każdego komentarza skierowanego w twoją stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciezzz
Przeciez ROR to ciota jakich wiele.. Siedzi na forum calymi dniami zbija baki nieudacznik.. Jak bedziecie ja ignorowac to przestanie, tak jak muhamed/poganiacz koz/mariolka spod ilawy jest ignorowana i nikt juz nie bedzie zwracal uwagi na ich pierdole***.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Zdesperowana Domowa Żona a ty to juz sie wogole powtarzasz, as simple as it is" jest takie powiedzenie, dosc adekwatne, : "nauczyc gowniarza to chodzi i powtarza";-))) ]pozazroscila mi zonka powiedzonka;-)))) zonka juz obiecala ze nie bedzie na moje posty reagowac - ale widocznie ja kreca na tyle ze sie dziecze opanowac nie moze;-))) "ROR, skoro nie interesuje cię, co inni myślą na twój temat, to dlaczego poświęcasz tyle czasu na drobiazgową analizę każdego komentarza skierowanego w twoją stronę?" interesuja - jesli mowi na temat - ale jesli kto zaczyna wylewac swoje zale pt "a bo ty ror jestes taka i owaka...." to juz przestaja - bo rozmowana poziomie pani jest glupia, a pani jest jeszcze bardziej glupia, a pani to w ogole najbardziej - uwazam ze nawet rozrywka nie jest;-)) w porzadku jesli ktos ma inne zdanie niz ja - i sie go trzyma - natomiast jak mu sie "przenosi" na mnie to go spuszczam na linie;-))) a tutaj masz przyklad: "Przeciez ROR to ciota jakich wiele.. Siedzi na forum calymi dniami zbija baki nieudacznik.. Jak bedziecie ja ignorowac to przestanie, tak jak muhamed/poganiacz koz/mariolka spod ilawy jest ignorowana i nikt juz nie bedzie zwracal uwagi na ich pie**ole***." ;-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecizap
00:07 [zgłoś do usunięcia] ROR"jest takie powiedzenie, dosc adekwatne, : "nauczyc gowniarza to chodzi i powtarza" ]pozazroscila mi zonka powiedzonka" ROR chce ci zaplacic za psychiatre. Jesli zgodzisz sie podac swoj adres, wysle ci czek i zalatw sobie sesje z psychiatra albo psychologiem. Nie znam sie na fachoowe literaturzer medycznej, ale czytajac twoje posty jestem na 100% pewna ze jestes niezrownowazona psychicznie malolata. Chce ci pomoc. Przemysl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ror to ciekawa postac. widac ze probuje za wszelka cene wyprowadzic z rownowagi rozmowce. moze nam opowie cos o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR chce ci zaplacic za psychiatre. Jesli zgodzisz sie podac swoj adres, wysle ci czek i zalatw sobie sesje z psychiatra albo psychologiem" a nie wystaczy numer rachunku?:-)) nie uzywam czekow;-)) natomaist ze ty chcesz - to jakby ci to powiedziec - probuj zlotko, probuj - rozwiazywac swoej problemiki;-))) "Nie znam sie na fachoowe literaturzer medycznej, ale czytajac twoje posty jestem na 100% pewna ze jestes niezrownowazona psychicznie malolata. Chce ci pomoc. Przemysl to" no juz lepiej ci ?;-)) a jak nie to polecam wyladowac swoje napiecie na mnie - mi tam wisi a ty sie poczujesz lepiej;-)) "ror to ciekawa postac. widac ze probuje za wszelka cene wyprowadzic z rownowagi rozmowce. moze nam opowie cos o sobie" o i moj stary fan;-)) ROR nie ma potrzeby opwoiadac o sobie ;-)) pomimo ze gaiwedz _ oczywiscie to tyczy sie moich niestrudzonych tropicilei a nie czytelnikow - chetnie by posluchala;-))) poza tym zlotko - jestes niegrzeczny (byles dla mnie) a ja z zasady nie spelniam zachcianek gburow;-)) as easy as it is;-) a co do uczuc - to wole wywolywac w ludziach smiech niz wyprowadzac ich z rownowagi;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Prezes Wertyp wiek? skad klikasz? pisz" oj drogi z takimi manierami to nie dziwne ze nie osigasz swoich celow;-)) matka z ojcem tak ciw wychowali - rozumiem, ale w doroslym wieku jest czas na nadrobienie brakow w zakresie lelementarnych manier czyz nie? ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecizap
"no juz lepiej ci ? a jak nie to polecam wyladowac swoje napiecie na mnie - mi tam wisi a ty sie poczujesz lepiej" Wydaje mi sie ze lubisz byc gnojona przez obcych ludzi z internetu. Ludzie ktorzy sa obojetni na odpowiedzi z forum nie przesiaduja tu dniami i nocami wyczekujac na odpowiedz i natychmiast odpisujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecizap
"a co do uczuc - to wole wywolywac w ludziach smiech niz wyprowadzac ich z rownowagi" Nie wiem u kogo wywolalas ostatnio usmiech na twarzy? Kazdy komu odpisujesz na tym forum skacze cisnienie, uwielbiasz sie draznic, irytowac ludzi, chcesz zeby cie gnoili i traktowali jak kawalek gown* za przeproszeniem. Molestowal cie albo bil ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze i drugie
a u mnie wywolala usmiech bo jest jasne ze dobrnela do celu: wyprowiadzila was z rownowagi. Ilez to juz razy mowiono wam zeby nie karmic trolla? a wy dalej swoje. no i kto tu wychodzi na zalosna idiote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecizap
CO, ROR? Teraz piszesz z pomaranczowych nickow bo chcesz nam udowodnic ze sa ludzie wspierajacy twoja psychopatyczna osobowosc? mhwahaha, ZALOSNA JESTES!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×