Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona za granicą

jaka praca dla kobiety za granicą wasze propozycje?

Polecane posty

Gość po pierwsze i drugie
Absolutnie wypieram sie jakiegokolwiek zwiazku z ROR. Tylko was prosze, nie podniecajcie sie az tak bardzo jak ja czytacie! Jej cele sa oczywiste i wy jak najbardziej pomagacie jej je osiagac. ignorujcie ja i tyle. no chyba ze lubicie psychiczna masturbacje :p nie karmic trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Zdesperowana Domowa Żona ror --> nigdy niczego nikomu nie obiecuje a tym bardziej tobie. nieboszczyka bys wytracila z rownowagi.. wk**wiajaca to malo powiedziane" jak male dziecko tupiace nozkami;-))) jak ci tak cisnienie skacze gdy widzisz moje posty - pomijaj je - stres bywa zabojczy;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prezes Wertyp jest irytujaca, troll" tracisz zlotko energie ;) a poza tym przyganial kociol garnkowi;-)) strasznie mnie bawia te proby eksterminacji denerwujacego nas zjawiska (w tym przypadku/forum -mnie;-)) zamiast skierowac energie na walke z wlasnymi problemami/kompleksami i zastanowic sie czemu cos/ktos mnie denerwuje - nerwy warto oszczedzac na wazniejsze sprawy;-)) "Wydaje mi sie ze lubisz byc gnojona przez obcych ludzi z internetu." masz racje jedynie wtym ze ci sie wydaje;-))) a to ze ktos napisze ze jestm taka czy siaka? ani mnie grzeje ani ziebi - a uwazam ze dobrez ze frustraci wyladowuja na mnie zlosc - prztnajmniej dla osob w ich otoczeniu znjadujacych sie naprawde i realnie zostaje mniej;-) "Ludzie ktorzy sa obojetni na odpowiedzi z forum nie przesiaduja tu dniami i nocami wyczekujac na odpowiedz i natychmiast odpisujac" ja odpowidam na posty kierowane do mnie - bo uwazam to za stosowne , a ze ty masz inne zdanie? no coz twoje prawo - siedze tu tak czesto jak; a) mam ochote b) jak cala reszta;-)) i nie rozumiem czemu ludzie ciagle podnosza ten argument - zupelnie nieadekwatny;-)) jak dla niektorych - proponuje przyjac ze mieszkam w/na kafeterii;-) "Nie wiem u kogo wywolalas ostatnio usmiech na twarzy?" no wlasnie- nie wiesz;-)) ".... chcesz zeby cie gnoili i traktowali jak kawalek gown* za przeproszeniem....." ochco - ktos tutaj projekcji wlasnych emocji widze, ze probuje dokonac;-) "Molestowal cie albo bil ktos?" a ciebie?;) "a u mnie wywolala usmiech bo jest jasne ze dobrnela do celu: wyprowiadzila was z rownowagi. Ilez to juz razy mowiono wam zeby nie karmic trolla? a wy dalej swoje. no i kto tu wychodzi na zalosna idiote?" nie odpowidam za to ze ktos nie moze zniesc faktu, ze posiadam takie a nie inne zdanie na temat (jak w topicu) - ludzie zamiast sie zastanowic skad sie biora ich negatywne uczcuia maja tendencje do zwalczania ich pozornych "zrodel" - ktore tak naprawde leza w nich samych, tak uwazam "CO, ROR? Teraz piszesz z pomaranczowych nickow bo chcesz nam udowodnic ze sa ludzie wspierajacy twoja psychopatyczna osobowosc?" ktos tutaj widze cierpi na powazne rozdwojenie jazni - apeluje aby nie mierzyc mnie swoja miarka - jak widac bywa przykrotka;-)) "mhwahaha, ZALOSNA JESTES!" no , dalej ;-)) ulzyj sobie;-))) nie mozna kumulowac zlosci!;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po pierwsze i drugie Absolutnie wypieram sie jakiegokolwiek zwiazku z ROR. Tylko was prosze, nie podniecajcie sie az tak bardzo jak ja czytacie! Jej cele sa oczywiste i wy jak najbardziej pomagacie jej je osiagac. ignorujcie ja i tyle. no chyba ze lubicie psychiczna masturbacje nie karmic troll" przezabwne - na forum zwlacza sie ludzi kt zazwyczaj je ozywiaja;-))) ja zwykle prowadze romowe na temat zgodny z topikiem to romowcy chca mowic do mnie i o mnie - mnie to nie podnieca jak mi zarzucono (do tego potrzebuje znacznie silniejszych bodzcow;-) smieszna to zagubienie - ktos mysli inaczej niz ja - zablokujmy mu mopwlizowosc wypowiedzi;-)))) to mi przypomina pewein typ mentalnosci...a nie powiem jaki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdesperowana Domowa Żona no bez przesady zeby sie od razu stresowac, mam wlasne zycie a nie jakas ror z kafeterii... " napisz to jeszcze 5 razy najlepiej drukowanymi;-))) jest takie powiedzenie" czesto powtarzane klamstwo staje sie prawda";-)) a pamietam ze z naturt jestes wulgarna - koszmrne musi byc dl atwojego potomstwa posiadanie tak wulgarnej mamuski;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbr-21 lat doświadczenia
KBR - KOMPUTEROWE BIURO RACHUNKOWE 21 LAT DOŚWIADCZENIA KSIĘGOWOŚĆ,DORADZTWO,SZKOLENIA DORADZAMY W SPRAWACH PODATKOWYCH,PRACOWNICZYCH,ZUSY,FISKUSY,WSZYSTKO CO ZWIĄZANE Z PROWADZENIEM DZIAŁALNOŚCI, POMAGAMY SZUKAĆ PRACY W CAŁYM KRAJU,PISANIE BIZNES PLANÓW,POMOC W UZYSKANIU ZASIŁKÓW, PROWADZIMY RÓŻNE SZKOLENIA ORAZ KURSY, AKTUALNIE ZAPRASZAMY NA KURS ONLINE http://allegro.pl/kurs-na-glownego-ksiegowego-modul-i-i2210400755.html ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko prosze cie nie oceniaj mnie jaka jestem matka bo mnie nie widzialas, nie zdarzaylo mi sie raz zeby przeklnac przy mlodym. sa rzeczy ktore sie nie robi przy dzieciach, pewnie o tym nie wiesz, wiec bez sensu taka dyskusja z toba, wiec nie wyskakuj mi z takimi tekstami bo osobie na poziomie nie przystoi (ten twoj poziom i kultura to sa jak na moje moooocno naciagane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zdesperowana domowa żona tylko prosze cie nie oceniaj mnie jaka jestem matka bo mnie nie widzialas, nie zdarzaylo mi sie raz zeby przeklnac przy mlodym" ja nie przeklinam w ogole, uwazam ze to jest mialkie i pokazuje taka dziecinna bezradnosc cos ale walenie glowa w sciane dla uspokojenia skolatanych mysli. Najnizej cenie/szereguje wedlug na mojej subiektywnej skali wartosci ludzi przeklinajacych - a jelsi do tego maja potomstwo to im wpsolczuje;/ aha - jeszcze jedno , wypowidasz sie pub;licznie=dla mie to rowna sie temu ze jestes oceniania (rowniez publicznie), a zakres ustala oceniajacy ( zreszta nie tylko ty podlegasz ocenie - kazdy , ja tez) "sa rzeczy ktore sie nie robi przy dzieciach, pewnie o tym nie wiesz, wiec bez sensu taka dyskusja z toba, wiec nie wyskakuj mi z takimi tekstami bo osobie na poziomie nie przystoi (ten twoj poziom i kultura to sa jak na moje moooocno naciagane)" nie tobie decydowac z kim i przy kim mam ochote "wyskakiwac";-))) as easy as it is;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dodam tyle: do mojego macierzynstwa sie nie dopierdalaj bo to moja prywatna sprawa ktora cie wogole nie powinna obchodzic. nie zycze sobie komentarzy na ten temat w temacie ktory nie ma z tym nic wspolnego. uszanuj to i zachowaj poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdesperowana Domowa Żona ale moge sobie tego nie zyczyc, nie szanujesz swojego rozmowcy" inaczej (sadzac chociazby po twoim problemie z wulgarnymi odzywkami) rozumiemy slowo "szacunek", szacunek jak dla mnie to nie jest spelnianie czyichs zachcianek - jest akcja i reakcja, jak sie mowi A to tzreba byc przygotowanym na B "moze nie przeklinasz ale masz pieknie wysublimowany sarkazm ktory w pelni zastepuje moje wulgaryzmy. no ale kazdy ma tam jakies swoje "ale" oj do sarkazmu to nie aspiruje;-))) to cecha wyjatkowo elokwentnych ludzi do ktorych moja sklromna osoba sie nie zalicza;-) "Zdesperowana Domowa Żona no i dodam tyle: do mojego macierzynstwa sie nie dopie**alaj bo to moja prywatna sprawa ktora cie wogole nie powinna obchodzic" hahaha;-)) od kiedy poruszylas ten watek na forum publicznym to przestala byc prywtana sprawa - wspolczuje potomstwo, teraz jeszcze bardziej, bo nie dosc ze ma mamuske wulgarna to jeszcze zanurza w stresie nerwuske;-))) " nie zycze sobie komentarzy na ten temat w temacie ktory nie ma z tym nic wspolnego. uszanuj to i zachowaj poziom" nie wymuisz na mnie nic;-)) nawet odwolywaniem sie do szacunku (kt szczelsiwie pojmujemy inaczej;-) ani do mojego sumienia;-)) a woesz dlaczego? bo prosby ludzi wulgarnych nie mam w zwyczaju sznowac;-) as easy as it is;-))) swoja droga - dosc zabawne ze cie tak to dotknelo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Zdesperowana Domowa Żona poprosilam cie o cos. oczywiscie masz to w dupie.. bez komentarza" zkomentarzem wlasnie - nie slucham ani nie spelniam prosb ludzi kt znizaja sie wulgaryzmow;/ w innych przypdakach - uprzejme prosby spelaniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rece opadaja
ror napisze z wulgaryzmem bo do ciebie inaczej sie nie da i to drukowanymi literami jak sobie życzysz JESTEŚ TAK PIERDOLNIĘTA ZE AZ MI CIEBIE SZKODA i nie, nie mam teraz negatywnych emocji,nigdy nie wywołałaś uśmiechu u mnie,nie jestem zestresowana ani nie biorę benefitów:o po prostu czytając twoje wypociny az bije po oczach że masz nierówno pod sufitem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze dodac cos od siebie
ror widocznie potrzebuje porzadnego bzykania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze dodac cos od siebie
ror- podobno taka karierowiczka na poziomie (wg jej skromnego zdania), a wypisuje na kafeterii kilkudziesiecio zdaniowe wywody, nudzisz sie dziewczyno w tym swoim idealnym zyciu?? i nie nie czytam tego co tu tworzysz, po prostu przewijam do dolu, bo ilez mozna czytac to samo w co ktoryms temacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko polsza
do zdż i ror: ludzie jak weszlam pierwszy raz na to forum to do razu razi wasza pyskowka... po co spedzacie OBIE tyle czasu na tym forum? to juz nawet nie jest smieszne tylko tragiczne jak zasmiecacie to forum, zadnej logicznej, konkretnej,tresciwej rozmowy tylko dzieci neo. Apeluje do OBU: zajmijcie sie swymi landlordzkimi problemami a swoje frustracje wyladowujcie na silowni bo to forum to zaczyna byc zakala przez was. Jesli ktoras jest madrzejsza to ustapi drugiej i na tym sie skonczy. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpowiem autorce- jak nie lubisz dzieci , nie lubisz sprzatac to w twoim przypadku zawod prostytutki moze ? No chyba za seksu tez nie lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak nie lubisz dzieci , nie lubisz sprzatac to w twoim przypadku zawod prostytutki moze ? No chyba za seksu tez nie lubisz" Agonia, szukasz kolezanki po fachu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×