Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dietkująca Paula

10,9,8,7,6,5,4,3,2,1,0 - START DIETA

Polecane posty

Gość Dietkująca Paula

WITAJCIE DROGIE DIETKUJĄCE KTO RUSZA ZE MNĄ NA PODBÓJ KOSMOSU :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkująca Paula
Chcę wreszcie schudnąć - mam nawet plan :) ćwiczenia i dietka dietka dość specyficzna, początkowo z dużymi wyrzeczeniami, ale skuteczna ćwiczenia spacerki, orbitrek, aerobik, przysiady, brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkująca Paula
może ktoś dołączy........................ zaraz przedstawię ogólne założenia dietki, można na niej schudnąć około 10 kg miesięcznie, i jest to możliwe bez efektu jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkująca Paula
nie ma chętnych :( no a co to Drogie Panie, Kobietki, Dziewczęta, no i Chłoooopy :) przed Świętami nie macie ochoty walczyć ze zbędnymi kilogramami :) wszyscy z utęsknieniem czekają na magiczną datę 01.01.2012r. :) aby ruszyć do walki z tłuszczem i sadłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkująca Paula
dieta jest dietą półpłynną pierwsze dwa tygodnie faza oczyszczania spożywamy tylko soki warzywne w ilości minimum 5 szklanek dziennie, dobrze, aby robić je samodzielnie, ale jeżeli ktoś nie ma takiej możliwości sprawdzałam, że są dość dobre propozycje wieloskładnikowych soków warzywnych, wskazane picie soku z buraka , czy pomidorów a oprócz tego te wielowarzywne mikstury, z warzyw, które akurat są pod ręką w domu przez pierwsze 2 tygodnie spożywamy też jeden posiłek złożony z różnorodnych warzyw, gotowanych lub duszonych z odrobiną oliwy lub innego tłuszczu, tłuszcz jest wskazany, aby witaminy z warzyw mogły być przyswojone do organizmu i tak przez pierwsze dwa tygodnie oczyszczamy organizm dietą półpłynną warzywną i możemy zgubić do 5 kg wskazane jest dużo pić, jak w każdej diecie oraz pić sok z kiszonej kapusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkująca Paula
ja zaczynam dziś mój pierwszy dzień posiłek warzywny : brokuły, kalafior, marchew, pietruszka, cebula, seler, cebula z oliwą sok warzywny : marchew, cebula, seler, papryka, pietruszka sok warzywny: z marchwii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkująca Paula
mam sporo do zgubienia niestety, nawet bardzo dużo zaraz zmykam poćwiczyć, wieczorem się zaczernię i zrobię stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkująca Paula
po dwóch tygodniach dodaje się produkty białkowe, i niektóre owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkująca Paula
no co wy - samą mnie zostawicie z ta dietą :( ale jesteście ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×