Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie ma tak...

''Nie będe płacić alimentów!''

Polecane posty

Gość Nie ma tak...

Ojciec w pierwszym dniu po rozprawie w której sąd przyznał mi alimenty w kwocie 400 zł płatne do 15 każdego miesiąca, powiedział że alimentów płacić na pewno nie będzie.. po jakim czasie od upływie terminu mogę udać się do komornika? czy długo trwa proces egzekwowania tych pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;oml;mlol;m
a uzasadnil czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama zarob
a nie biednego faceta naciagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma tak...
Po prostu na przekór... jest bardzo złośliwym człowiekiem przed sądem mówił że sam może dawać pieniądze jeśli się tylko do niego zgłoszę i jeśli będzie miał i nie potrzebuje rozprawy. Prawda była taka że sam wyłudzał pieniądze od mamy a na mnie nic nic nie dawał.. teraz pracuje na czarno i nikt mu nie udowodni że ma pieniądze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;oml;mlol;m
typowe:) i bardzo powszechne fundusz bedzie ci placil wiec niech ci nic nie przesyla najlepiej bo jak zacznie drobne kwoty przysylac to nici czyli 20 zl itp miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma tak...
Mama zarabia nie dużo ma nas troje do wychowania, wynajmujemy kawalerkę bo uciekliśmy od ojca znęcał się nad nami psychicznie.. chodzę do technikum kiedy mam zarabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świątecznybalwanek1
Posłuchaj-wystarczy że twój mąż spóźni się tylko raz z alimentami i idziesz do komornika.On działa dość szybko .Szybko jeśli wskażesz mu gdzie może ewentalnie pracować (nawet na czarno).Jak go przydybie zapłaci Ci wszystko wstecz co do złotówki i z odsetkami.Do czasu ściągnięcia alimentów dostaniesz pieniądze z funduszu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świątecznybalwanek1
Sorry w twoim wypadku jak jesteś pełnoletnia ty idziesz do komornika .Jakmasz lat 8 czy 21 i się uczysz (a zdaje się że podniesiono wiek )te pieniądze należą ci się .Ba po czasie możesz wnieść o podwyższenie alimentów (po ok 3 mies)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świątecznybalwanek1
Nie będzie płacił to go zamkną a to skutecznie pomaga w płaceniu przez tatusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie cackaj sie z gnojem jak tylko nie zapłaci pierwszych alimentów podaj go do komornika, ja nie bedzie płacił to go zamkną :D poza tym jesli wiesz gdzie on pracuje to naslij tam inspektorów i po nim, nie wykreci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tak...
dziękuje za pomoc na prawdę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flejtuch
A gdyby wiedział że takie coś spłodzi toby się na patelnię spuścił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tak...
a jak bym miała wybierać to wolała bym w ogóle się nie począć z takiego człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia martynowicz
eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47
... a wczoraj uslyszalem taki tekst -- lepiej byc 6 zona sultana , niz 1 zebraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie moze podobnie
ja się rozwodzę z mężęm i usłyszałam że alimentów płacić nie ma zamiaru że nie zobaczę go i nikt go nie znajdzie...chce rzucićpracę i wyjechać za granicę..i co ja mam zrobić.. ja pracuję ale jak poradzić sobie samej i opłacić opiekę na dziecmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47-MĄDRE SŁOWA
lepiej być 6 żoną sułtana niż 1 żebraka. Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość been
kiepsko:/ i miej z takim dziecko/dzieci zaufaj mu a jak cos pojdzie zle zdechniesz z glodu z dzieckiem:/ dlatego ja wole luzne zwiazki bez zadnych dzieci!ewentualnie jedno zeby przetrwac jakby cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie juz dawno
Polska jest takim krajem gdzie opieka i pomoc dla samotnej matki z dzieckim widnieje tylko na papierku i krzywych paragrafach, no...chyba ze jestes paltologia, nie masz pracy albo naciagaczka chcaca sie utrzymac z opieki i alimentow zwyczajna uczciwa kobieta po rozwodzie nie ma szans na pomoc, ja po rozwodzie sama wychowalam dwoje dzieci,nigdy od ex nic nie dostawala i to tez bylo celowe i zlosliwe, mial sie naprawde dobrze, auto na mamusie, ubrany jak ta lala, i fuchy na czarno,oficjalnie nie pracoweal i nie bylo z czego sciagac ,komornik mogl sobie zalozyc teczke i rzucic ja w kad cale zycie pracowalam,moj dochod przekraczal kilka zlotych wiec nawet rodzinnego nie mialam,moj ex tak sie uchowal do pelnoletnosci dzieci i wywinal ze wszystkiego jesli twoj ex tez bedzie taki cwany to bedzie wiedzal jak sie na tobie zemscic za rozstanie, moj w sadzie mowil ze mama emerytka go karmi haha :) zalosne ale skoro jestes uczennica to pewnie dochodu nie masz, w przypaku gdy nie bedzie ci placil mozesz zlozyc wniosek do komornika a ten do opieki, dostaniesz rodzinne i zaliczke alimentacyjna nieprawda ze alimenciarze ida siedziec, moj komrnik zlozyl doniesienie do prokuratora a ten umoyzl mu wszystko z powodu malej szkodliwosci spolecznej,ex powiedzail ze pomagal ile mogl, jakis tamkwitek za spodnie czy inne rzeczy i mozesz sobie gadac ze nic nie dostalas to jest POLSKA moja droga, na twoim miejscu wyjechalabym z tego kraju poki jestes mloda,tu nic dobrego cie nie spotka,nawet jak skonczysz szkole to zaraz zaczna sie inne problemy, brak miejsca w zlobku albo przedszkolu i tak caly czas pod gorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×