Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Upssssss

Jak poderwać uroczą niewiastę

Polecane posty

wymyśl inaczej brykam stąd.A ciekawostke chciałem Ci powiedzieć na temat mojego nicku.Nie chcesz wiedzieć trudno,Twój wybór.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dąż dalej w swojej nienawiśc
T^o brykaj mnie nie namówisz do niczego Baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnmmmnnn
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????????????
:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marek Aureliusza-----Modlitwa o pogodę ducha Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić. Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić. I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego. Pozwól mi co dzień Żyć tylko jednym dniem i czerpać radość z chwili, która trwa; i w trudnych doświadczeniach losu ujrzeć drogę wiodącą do spokoju; i przyjąć jak Ty to uczyniłeś - ten grzeszny świat takim, Jakim on naprawdę jest, a nie takim jak ja chciałbym go widzieć; i ufać, że jeśli posłusznie poddam się Twojej woli, to wszystko będzie jak należy. Tak bym w tym życiu osiągnął umiarkowane szczęście, a w życiu przyszłym, u twego boku, na wieki posiadł szczęśliwość nieskończoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta upierdliwa
żałosny jesteś Duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppooooooooo
beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mODLITWA DLA cIEBIE, DO CODZIENNEGO ODMAWIANIA PRZED ZAŚNIĘCIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upsssssss
Proszę łaskawie opuścić ten top i więcej nie przychodzić .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko sie może zdarzyc
gdyby dobrze się poszukało znaleźli by się i warci/warte zachodu wlasnie tutaj.. ile mozna na fejsbuku siedziec.. ile można od swojego faceta czekac na uczucie ktorego nie ma i nie będzie.. konto na sympatii to.. przeciez mozna w osobie w samych superlatywach napisac, moglabym i Ty byś mogł i ona i ona, a tutaj przynajmniej.. przez bandę prymitywów chamskich są ludzie.. samotni znudzeni, ktoryz obejrzeli juz wszystkie filmy, wlasnie, nie mam ochoty nawet na znajomosc.. chcialam się wypisac.. film i spac.. a marzy mi sie zeby moj misio moj kochany jedyny lezal obok.. moze kiedys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itakbędzie
Tego tobie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko sie może zdarzyc
a gdzie upsik porypany?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsik-dupsik
Slyszysz jak wiatr zyczenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dzieciece miny? Jesli to slyszysz, to zamknij oczy, Niech swiat z dziecinstwa znow w zycie wkroczy. Poczuj makowca zapach wspanialy. Zobacz za oknem, swiat caly bialy. Juz karp sie smazy, kompot gotuje, Mroz znow na szybach kwiaty maluje, A Ty radosny z iskierka w oku, Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku. Teraz, choc wiosen troche przybylo, To wiatr ten sam, szumi nam milo. Ja razem z wiatrem sle Wam zyczenia, Niech Wam sie spelnia wszystkie marzenia, A pierwsza gwiazda swiecac o zmroku, Niesie Wam radosc w tym Nowym Roku 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastianZopola
Witam mam na imie sebastian i mam 23 lata. od jakieś czasu mam pewien nietypowy problem, otóż kiedy przyjedża do nas na noc moja siostra z 13 letnią córką i 15 letnim synem i nie mają gdzie spać, jestem zmuszony spać z córką mojej siostry w moim pokoju, siostra z synem spi w salonie a mama z tatą na podłodze na materacu w salonie. Pewnego dnia nie mogłem zasnąc więc leżałem sobie a obok mnie córka mojej siostry. wierciłem sie, przekręcałem. Kiedy już położyłem sie wygodnie na plecach, czułem jak moja siostrzenica obraca sie w moją strone więc zamknąłem oczy i udawałem że spię ( było juz koło godziny 24) nagle czuje jak jej ręką przesuwa sie po łóżku i przybliza do mojego ciała, nagle czuje jak kładzie rękę na moim brzuchu. zaczyna smyrać i delikatnie drapać. Ja wciąż udaje że śpie bo niewiedziałem co mam zrobić, obudzić sie i powiedziec zeby tego nie robiła czy udawać spiącego dalej, więc postanowiłem że będe udawać dalej bo to nawet było przyjemne, zwłaszcza ze córka mojej siostry jest baardzo ładna i zgrabna. Ale wróćmy do tematu, otóż leże tak dalej ona ciagle masuje mnie po brzuchu, nagle czuje jak jej ręka zsuwa nie niżej że dotyka moich gaci.. teraz to już kompletnie niewiedziałem co mam zrobić.. ale udaje że śpie dalej.. nagle czuje jak zjeżdża jeszcze niżej i dotyka mojego wacka, masuje go, drapie palcami.. no myślałem że zaraz nie wyrobie.. kompletnie mnie zamurowało.. nie wiedziałem co mam zrobić, więc udawałem dalej. Nagle czuje jak wkłada mi ręke w gacie i zaczyna bawić sie moim wackiem, mój wacek stał w tym czasie jak dąb. Pomyślałem : kurde przecież to córka mojej siostry najbliższa rodzina, więc postanowiłem że odwróce sie do niej plecami. Kiedy obrócilem sie ona szybko wzięła swoją rekę, pomyślałem ze udało sie zapanowac nad sytuacją. Jednak gdy tak leżałem poczułem nagle ze ona sie do mnie przysuwa! kładznie na moim biodrze rękę a potem zjeżdża w kierunku mojego wacka .. no myślałem ze zaraz z tamtąd uciekne i bedzie przypał, ale jakoś nie miałem odwagi uciec i dac do zrozumienia córce mojej siostry ze wszystko czułem. więc postanowiłem przetrzymać to wszystko. w pewnym momencie zaczęło mi sie to nawet podobac. wacek stał mi ciągle jak dąb. ona sie nim bawiła, ściskała, masowała. myslałem ze zaraz dojde. Nagle czuje że zabiera ręke .. pomyślałem uf juz po wszystkim ze postanowiła iśc spać. upłyneło z 30 minut ciągle nie mogłem zasnąć myśląc o tym co sie stało. I tak sobie leże i leże aż mnie plecy zabolały więc postanowiłem sie odwrócić twarzą do niej. ciągle udawałem ze spię. ona chyba sie zorientowała że sie do niej odwróciłem. przysunęła sie do mnie i tak jakby przytuliła tyłem do mnie. czułem jak jej dupcia ociera sie o mojego wacka. wacek znowu stanął mi jak dąb. ona to czuła. nagla czuje jak bierze swoją ręke, wkłada mi w gacie, wyciaga mojego wacka i wkłada go sobie między nogi, tak że mój wacek kół ją w c*pke i zaczyna stymulowac stosunek. oczywiście przez majtki. nastepnie odwróciła sie do mnie twarzą i czułem jak reką swoja wkłada mojego wacka sobie miedzy nogim taż by mój wacek ocierał sie o jej c*pke i znowu zaczęła stymulowac stosunek. Ja w dalszym ciągu udawałem ze śpie. szczerze to to nawet było przyjemne . ale przeciez to moja rodzina najbliższa nie mogłem nic zrobić trwała ta jej zabawa koło 10 minut. ja leżałem jak porażony piorunem. Bo balem sie że jak coś powiem jej żeby przestała to by sie dziewczyna speszyła i by był przypał jak juz przestała schowała mojego wacka do gaci moich i sama odwróciła sie plecami i poszła spać.. Nie mogłem spać całą noc .. całą noc leżałem i myslałem nad tym co ja zrobie w dzień.. jak ja jej w oczy spojrze czemu nie zrobiłem niczego zeby to przerwać czy ja jestem pedofilem?? bałem sie ze jak sie siostra dowie to nasza rodzina sie rozbije do psychologa nie pójde bo sie wstydze z siostrą nie bede gadać na ten temat bo sie boje że nasze kontakty rodzinne sie pogorszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cotu
Takie szczyny robią ? to jest forum dla osób dojrzałych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upsssssss
sebastianZopola proszę więcej nie pisać na moim topiku. Od tego jest dział erotyczny. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DESIU mój miły
gdzie sie podziewasz? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DESIU mój miły
mój słodki, mój ukochany, mój jedyny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DESIU mój miły-DIABLICA
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘😘😘:classic_cool:🌻🌻❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×