Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Upssssss

Jak poderwać uroczą niewiastę

Polecane posty

Gość dokładnie obrzepało orange
Napiszę Ci wiersz wieczoru spokojem, Szarą codziennością, ciężkiej pracy znojem. Napiszę Ci wiersz szumem wiatru, deszczem, promieniem słońca, zielenią. Za to, że dla mnie jesteś przyjacielem... A kiedy wszystkiego będziesz mieć dość Gdy wszystko będzie się burzyć i nie układać, Pomyśl, że jest w Twoim życiu taki ktoś Kto w dłoniach serce składa. Nieważne gdzie on jest, czy daleko czy blisko Ważne, że o Tobie myśli, lubi Cię, Kocha A to przecież dla człowieka oznacza wszystko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie obrzepało orange
i troszkę humoru Nigdy mi nie odmówiły Te,które mi się śniły. Rzekła lilia do motyla: "Nikt nie patrzy. Niech pan zapyla". Była piękna ,dobra,święta Do dziś płacę alimenta. Kiedy przechodzi ładna dziewczyna- Zaraz mi Amor łuk napina. Wygląda na zmęczonego, Jak zdjęty z krzyża. Z kobiecego. Jej drabina do kariery Ma cztery litery. Twoim imieniem się pieszczę, gdyby tak tobą jeszcze? No może dosyć tej erotyki jak na dzisiaj. Może o czymś innym Przyjaciółka do przyjaciółki: - Jak ci się układa pożycie z mężem? - On ciągle mnie zdradza, a ja tak często bywam mu wierna! W przedszkolu Jasiu siedzi na nocniczku i płacze. - Dlaczego płaczesz? - pyta pani wychowawczyni - Bo pani Zosia powiedziała, że jak ktoś nie zrobi kupki to nie pójdzie na spacer. - I co? Nie możesz zrobić... - Ja zrobiłem, ale Wojtek mi ukradł Młody nauczyciel i stary idą razem na lekcję. Młody - stosy kserówek, teka wypchana książkami, dziennik w zębach. Stary idzie na luzaka, niesie tylko klucz od sali. Młody mówi z podziwem: - No no, po tylu latach pracy, to pan ma to wszystko w głowie? - Nie synu, w dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie obrzepało orange
Gdy życie nieźle zajdzie Ci za skórę, Gdy szlak twój ciągnie się pod górę, Gdy zamisat śmiechu słychać Twe westchnienia, Odpocznij chwilkę, lecz się nie poddawaj. Bo w życiu upadki są, raz wzloty, Każdy z nas nieraz przekonał się o tym. Lecz upadków uniknąć mógłbyś wielu, Gdybyś niezłomnie zawsze parł do celu, A klęskę na zwycięstwo ten zamienia, Kto nie zagubi się we mgle zwatpienia. Sukces kapryśne miewa obyczaje, Im bliższy, tym się dalszy czasem zdaje. Do końca walcz o swe do szczęścia prawa, Niech świat się wali, Ty się nie poddawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty upssssiku poszukaj
sobie inego portalu bo tutaj życia nie bedziesz miał ośla pało.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osa bzzzzzzzzzzz
Duchu nie masz już gdzie się wpierniczać > nawet tutaj sweoje trzy grosze wp[ieprzasz :( żal juz ciebie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuurrrwwaaa....!!
duchu,ty jednak jesteś jebniety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchu idź spać
duchu nie podszywaj sie pod upsssa pojebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upssssss
Serdecznie zapraszam wszystkie mendy kafeteryjne,żułow,obrżepałów ,ośli pał,i wszystkie brudy co zaistniały na cafe :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@@@@ @@@@@@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@@@@@ @@@@@@ @@@ @@@ @@@ @@@ @@@ ...@@@@@@ @@@@@@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ ..@@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@ ...........@@@ ..........@@@ ........@@@ .......@@@ .....@@@ ....@@@ ..@@@ @@@@@@@@@ @@@@@@@@@ @@@@@@@ @@@@@@@@ @@@.......@@@ @@@........@@@ @@@........@@@ @@@........@@@ @@@.......@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@ @@@.......@@@ @@@.......@@@ @@@@@@@@ @@@@@@@@ @@@.@@@ @@@....@@@ @@@......@@@ ...@@@@@@ @@@@@@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ @@@......@@@ ..@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka123456778
DLA NIEGO: Chcesz poznać fantastyczne, naturalne, młode kobiety? Chcesz z nimi poflirtować? A może chcesz zobaczyć coś więcej? Sprawdź nowy portal społecznościowy www.sexycity.pl/polecam/35 Start już jutro o 21.21, Zapisz się już dziś! Hej! Jutro o godzinie 21:21 rusza całkowicie nowy portal społeczościowy! Nie może Cię tam zabraknąć, zapraszam Ania www.sexycity.pl/polecam/35 Chcesz zobaczyć prawdziwe, seksowne, polskie dziewczyny? Wejdź na nowy portal społecznościowo erotyczny www.sexycity.pl/polecam/35, Start już jutro o 21:21! DLA NIEJ: Chciałabyś zarobić 1500 zł jednej nocy, nie wychodząc z domu? Mamy coś dla Ciebie www.sexycity.pl/polecam/35 Sprawdź to! Start już jutro w piątek o 21:21! Jesteś piękną, młodą i atrakcyjną kobietą? Nie wstydzisz się swojego ciała? Lubisz wyzwania? Nie pogardzisz dodatkowymi 2 tysiącami złotych na weekend? Wejdź na www.sexycity.pl/polecam/35 Bądź pierwsza! Start już w piątek o 21:21! Koleżanka chwali się znowu nową torebką ? Chciałabyś zmienić perfumy na lepsze ? Wciąż myślisz o sukience, którą widziałaś wczoraj w sklepie? Wszystko to oraz wiele innych rzeczy znajduje się teraz w zasięgu Twojej reki! Zarejestruj się już teraz www.sexycity.pl/polecam/35 Startujemy w ten piątek o 21:21! Kolejna nie udana praca ? Brak stałych dochodów? Jesteś piękną młodą atrakcyjną kobietą? Nie wstydzisz się swojego ciała? Lubisz wyzwania? Nie pogardzisz dodatkowymi 2 tysiącami złotych na weekend? Wejdź na www.sexycity.pl/polecam/35 DLA WSZYSTKICH: Pragniesz doświadczyć czegoś nowego ? Poznać piękne kobiety, interesujących mężczyzn ? Sprawić, aby Twoje życie obrało inny kierunek ? Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/35 Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś innego niż są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz. Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/35 Miasto, które zapoczątkuje zmiany w Twoim życiu ? Twierdzisz, że to nie realne ? Uważasz, że to kolejny Matrix ? Sprawdź nas www.sexycity.pl/polecam/35 SexyCity spełnia marzenia dowiedz się jak: www.sexycity.pl/polecam/35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osabzzzzzzzzzzzz
Hej Duchu idź spać lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goła cipusia
:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karminadla
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osabzzzzzzzzzzzz
Nie, tylko chetna na dziabnięcie cię w dupsko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osabzzzzzzzzzzzz
a ten język tak nie wywieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osabzzzzzzzzzzzz
ale ja nie piję :D Abstynentem jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osabzzzzzzzzzzzz
hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osabzzzzzzzzzzzz
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osabzzzzzzzzzzzz
lam lom laj, lam lom laj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osabzzzzzzzzzzzz
jakich zgłoszeń . laj l;aj laj laj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×