Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Upssssss

Jak poderwać uroczą niewiastę

Polecane posty

Gość Upssssss

Mam bez przerwy dylemat z tym i robie sie już wyjatkowo złośliwy:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upssssss
Grubo po 30-stce ,zadnych doznań wyższego rzędu i ta przerażliwa samotność.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upssssss
Może znajdzie sie przyjazna duszyczka i mi podpowie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :( pominięta
jak.... a ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upssssss
dopiero stukneło mi 36 lat lecz nie przeżyłem jeszcze prawdziwej,miłości.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upssssss
Mułan88--WOW jaka Ty sliczna jesteś,mam kompleks do urodziwych dziewczyn,poprostu boje sie ich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upssssss
hmmmmmmmm czy dobrze wyglądam.?Wiesz każda moja ocena bedzie subiektywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upssssss
Mułan88-- przecież taka różnica wieku chyba Cię nie przeraża a na znajomość mozemy sobie pozwolić,czyż nie tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upssssss
Jestem dobrze materialnie sytuowany, własna firma ubezpieczeniowa czego więcej mozna oczekiwać.Tylko tej jedynej ukochanej oblubienicy, ustawicznie brak.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upssssss
Taki sobie facio-- wiesz facio jak spotykam taką co mi się podoba,to zapominam jezyka w gebie i zaczynam się czerwienić i........jąkać.Jak przezwycieżyc swoją słabość,przecież jestem komunikatywny tutaj,czy na płaszczyżnie zawodowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansik
Upsssss może Ty jestes komunikatywny inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewniaczek
Po miesiącu z dobrymi wynikami pracownicy dostali Premie. Prezes zadowolony z dodatkowej gotówki zakupił nowy samochód, a resztę zainwestował na lokatach. Chcąc sprawdzić, czy jego pracownicy są tak samo zadowoleni jak on, dzwoni do dyr. makroregionalnego: - Cześć, była premia? - A była - A zadowolony jesteś? Co kupiłeś? - No pewnie że zadowolony. Kupiłem sobię żaglówkę - A co z resztą? - A reszta na lokaty :) Dyr. makroregionu również chcąc sprawdzić jak poziom zadowolenia wygląda u jego podwładnych dzwoni do dyr. regionalnego: - Cześć, była premia? Zadowolony? Co kupiłeś? - A no zadowolony, kupiłem nowy zestaw kinowy do domu - A co z resztą? - A reszta na lokaty :) Dyr. regionalny poczuł się zobowiązany dowiedzieć co o premi sądzą jego pracownicy, więc dzwoni do kierownika placówki: - Jak tam premia? zadowolony? - No oczywiście, kupiłem dwa rowery - A co z resztą? - Reszta na lokaty :) Kierownik placówki, widząc że wszystkim w Banku podobała się premia, chciał sprawdzić co o niej sądzą jego pracownicy. Udał się na salę i pyta asystenta: - Jak tam premia? Była? - A była - I co? zadowolony jesteś? Co sobie kupiłeś? - Pewnie że zadowolony, Buty sobie kupiłem. - A reszta? - A RESZTĘ MAMA DOŁOŻYŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewniaczek
pomyyyyyyyyyyyyyyyłkaaaaaaaaaaaaa:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 37letnią mężatką z tak długim stażem, że czuję się już mocno znudzona. Często uciekam w świat fantazji. Czy mam szansę poznać młodego mężczyznę, który pofantazjowałby ze mną? Brak doświadczenia mile widziany. juicy.beata@gmail.com Masz tu ośla pało adres i się spisuj należycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eferfef
Dobrze sytuowany, z własną firmą i do tego nieśmiały. Już się zakochałam. A tak konstruktywnie... A gdybyś tak wygospodarował miejsce pracy dla asystentki i ogłosił że szukasz pracowniczki. Spłyną CV, zorganizujesz rozmowę kwalifikacyjną i już będziesz miał rozeznanie z kim masz do czynienia (czy wolna, czy inteligentna, jakie zainteresowania). A potem to już wystarczy że się zamotasz jakbyś tracił głowę przy tejże asystentce i dziewczyna zauroczona... No, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa kobieta : Nigdy nie ma: 1. Czasu 2. Pieniędzy 3. W co się ubrać Zawsze ma: 1. Rację 2. Genialne dzieci 3. Męża idiotę Z niczego potrafi zrobić: 1. Sałatkę 2. Kapelusz 3. Awanturę małżeńską Trzy okresy w życiu kobiety: 1. Pierwszy: Psuje nerwy swojemu ojcu 2. Drugi: Psuje nerwy swojemu mężowi 3. Trzeci: Psuje nerwy swojemu zięciowi Trzy zwierzątka prawdziwej kobiety: NORKI ( w szafie ) JAGUAR ( w garażu ) OSIOŁ ( co na to wszystko zarobi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWICA POSPOLITA Roślina krótkotrwała, wymagająca szczególnej pielęgnacji. Chętnie poddaje się flancowaniu. STARA PANNA Roślina długotrwała i pnąca, czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych nie wiadomo z kim. KOCHANKA Roślina kwitnąca pasożytnicza z gatunku motylkowatych. Z uwagi na duże koszty w naszych warunkach trudna do hodowli domowej. Rozkwita nocą. ŻONA Pożyteczne zwierzę domowe, pociągowe, bardzo nerwowe, ale wytrwałe. Żywi się odpadkami, w hodowli domowej bardzo opłacalna przynosząca duże korzyści. ROZWÓDKA Należy do owadów występujących w dużych ilościach, znana w przyrodzie pod nazwą szarańcza. Samiczki pozostawia w spokoju, samców niszczy od korzenia. Czyni szkody w ubraniu zwłaszcza w kieszeni. WDOWA Wierzba z gatunku płaczących, szybko próchniejąca. KAWALER Ptak przelotny, dzieci swoje podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest trudny do chwycenia w sidła. STARY KAWALER Grzyb jadowity o gorzkim smaku. Żyje przeważnie sam lub w symbiozie z purchawką pospolitą MĄŻ Zwierzę domowe z gatunku leniwców. Ze względu na dużą żarłoczność w warunkach domowych przynosi duże straty. W hodowli nieopłacalny. Pochodzenie skrzyżowanie trutnia z padalcem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIERSZ O ŻYCIU! ŻYCIE JEST INTRYGUJĄCE, ŻYCIE JEST TEŻ NIEWIADOMĄ, JEST LOTERIĄ ZŁĄ I DOBRĄ, JEST ZAGADKĄ I ODKRYCIEM, JEST SZCZĘŚCIEM I PRZEKLEŃSTWEM, DAJE MIŁOŚĆ BY, JĄ ZABRAĆ, DAJE SZCZĘŚCIE, BY ZAPŁAKAĆ, NIESIE GORYCZ I ROZŁĄKĘ, NIESIE WIARĘ I NADZIEJĘ, JEST WSZYSTKIM I NICZYM. - OTO ŻYCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie obrzepało orange
Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasza przyjazn, za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie. Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego 2009 Roku ,*).*) ..*) (. (. * ..*) ......\\/.....\\/ .......\\/.......\\/ ........\\/.........\\/ .........\\/...........\\/ ..........\\/.............\\/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\\........../ ****\\. Stary Rok mija lecz marzenia zostają, niech one się Tobie wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie obrzepało orange
_____$$$$ ____________$__$ ____________$__$ ____________$__$ ___________$___$ __________$_____$ _________$_______$ ________$_________$ _______$___________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$____________$ ______$____________.$ ___$$$$$$$$$_______.$ __$_________$______$ _$___________$_____$ $_________$$$$$$$$$$$ $_____$________.$ _$____$______$ __$____.$_____._$ ___$_$_$___.$ ____$$$$$$$$$_$__._$ ________$$_____$_._$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ _______$$$$$________$$ _____$$$$$$$$_______$$ __________________$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie obrzepało orange
........ )) ....... (( ..... /\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\\.././ .... ( .... /.........V../ ...... ) . C(............./ ...... ( .... \\.........../ ...c(\'\'\'\'\'\'\"\"\'\'\') ..... \\_____/ ...... \\___/ \"\"\"\"\"\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\"\"\"\"\"\'\'\' \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\"\"\"\"\" ...*-* ..) Bądź słońca jasnym promieniem dla tych,co słońca mają za mało. Bądź taką przez całe życie, by Cię każde serce kochało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×