Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neurotop1

Moj facet mnie nie szanuje - pomózcie

Polecane posty

Gość buszka
kochana, skoro mowisz o sobie, ze jestes ladna, madra i zaradna to co Cie jeszcze trzyma przy tym dziadzie? bo dla mnie to jest dziad, nie mezczyzna. zwiazek ma dodawac nam energii, sprawiac, ze nie ma dla nas rzeczy niemozliwych! przeciez sama dobrze o tym wiesz.. to, ze Cie bola jego slowa i czyny to jest dowod na to, ze Ty tego nie akceptujesz. Nie tak sobie wyobrazasz milosc i bycie razem. Znajdz w sobie sile zeby podjac dobra decyzje. Zycie jest zbyt krotkie, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro zrobiłaś certyfikat, to moze na język jako 2 fakultet, super sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za miłe słowa i wsparcie. Dla mnie związek to wsparcie, możliwość wypłakania się i szczerość. Poza tym pomaganie sobie w obowiązkach domowych, zrobienie herbaty, kiedy człowiek tego potrzebuje, wspólne spędzanie czasu, wspólne zainteresowanie, podziw w oczach drugiej osoby, gratulacje za najmiejsze sukcesy. Związek to bycie razem: wspólne imprezy, wyjścia do kina, rozmowy do późna i ta myśl, że jesteś dla kogoś najważniejsza. Brak potrzeby na flirty i spotkania z innymi kobietami.... Wolna głowa, nawet gdy wszystko się wali, wiem że TA osoba będzie ze mną. To dla mnie miłość i związek partnerski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze dobry szkoda, że ja się za język tak późno zabarałam to kto wie, czy w tym kierunku bym też nie poszła myśl kobitko o sobie i w razie czego wiej gdzie pieprz rośnie, bo to Twoje życie i Ty jesteś Panią swojego losu!!! a jak sobie pościelesz tak sie wyśpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trochę za bardzo żyłam nie swoim życiem, a że trafiłam jak trafiłam, to mam teraz co swoje;) Może kto inny byłby wdzięczny:) Kto wie:) Na naukę nie jest za późno! Teraz różne fajne kursy są, czasem dofinansowane z UE. Ja korzystam ze strony www.inwestycjawkadry.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśalłam o studiach językowych, a inne sprawy to już raczej dla soiebie pokończyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to ja już urywam sie z robotki i tym samy z kafe życzę autorko pozytywnych myśli i powodzenia w podejmowaniu decyzji, tylko dobrych dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielec: A no czasem się tak czuje!!! Ale miłość nie wybiera! Kocham go za wszystkie rzeczy, które robi dobrze;) I za to, ze jest.:) Chcialabym żeby mnie doceniał! Asia: Fajnie, ze rozwijasz sie;) Ja chciałabym nauczyc sie hiszpanskiego albo portugalskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×