Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skala mosha...

Metoda trenerki gwiazd Tracy Anderson

Polecane posty

Gość skala mosha...

Czy ktoras z was to cwiczy? Jak dlugo, jakie efekty? ,, Swoje metody kształtowania sylwetki wypróbowała na setkach kobiet. Niektóre panie z dużą nadwagą chudły nawet po 25 kilogramów w ciągu pół roku. Lekarze twierdzili, że takie rezultaty są niemożliwe do osiągnięcia, ale pacjentki, zachwycone poprawą własnego wyglądu, odwoływały operacje plastyczne brzucha. Tak narodziła się metoda Anderson.,, Reszta artykulu z The Guardian tu : http://kobieta.onet.pl/13,198,1528471,1,sposob_na_wieczna_mlodosc,kiosk.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy city
Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś, kim tak naprawdę nie są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz! Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skala mosha ...
podnosze temat cwicze od miesiaca i jestem zadowolona z efektow : talia wyszczuplona pupa podniesiona uda ujedrnione chyba zostane fanka metody na zawsze szkoda ze nikt inny sie nie wypowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robalinka
Ja dopiero zaczęłam ćwiczyć z Tracy - to mój 3 dzień, więc ciężko mówić mi o efektach. Dla mnie mega ciężkie są ćwiczenia na ramiona - mam je bardzo słabe. Poszukuję właśnie jakiegoś filmiku, gdzie dużo ćwiczenia byłoby na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwicze metoda Tracy Anderson od pol roku. Nie bylam nigdy bardzo duza, ale po odejsciu ze srodowiska taneczmnego zauwazylam ze niestety coraz trudniej jest mi utrzymac kontrole nad moja waga i ksztaltem pupy/brzucha i ud. Cwiczenia z Tracy przynosza niesamowite rezultaty pod warunkiem ze bedzie sie je wykonywac praktycznie codziennie. Zreszta jest tak we wszystkich dziedzinach fitnesu. Wedlug Tracy lepiej jest cwiczyc 20 min codziennie niz raz w tygodniu dwie godziny np na silowni. Przyspiesza sie wtedy metabolizm i cwiczenia przynosza lepsze rezultaty. Najlepeij jest mieszac style cwiczen np mata/cardio. Ja czasami robie tydzien na macie albo tydzien tanca cardio, czasem jedno i drugie razem. Oczywiscie nie obedzie sie bez zmian w jadlospisie. Ja na szczescie zawsze mialam kuchnie zdrowa do przesady, wiec tu nie ma problemu. Trzeba sobie wpoic zmiany i juz. W ciagu 5 miesiecy z rozmiaru 10 zeszlam do rozmiaru 6. Z wagi 66 (wzrost 166cm) do wagi 52. Uprzedzam nastepujace komentarze typu 'codziennie? kto na to ma czas!?' Mam dziecko, pracuje 6 dni w tygodniu. Cwicze czesto poznym wieczorem albo baaaardzo wczesnie rano. Zaczynalam od DVD Tracy Mat workout i Cardio Dance, potem Cardio Dance 2, teraz Perfect Design Series i cwiczenia z Tracy na mini trampolinie. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci i rezultatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cindyyyy
Saklavi musi być z Ciebie laska, zazdroszczę efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cindyyyy
Saklavi oprócz ćwiczeń byłaś na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindy Na scislej diecie nie, ograniczylam tylko zbedne produkty. Jestem wegetarianka do tego uczulona na (hihi) nabial, wiec zdrowa kuchnia wychodzi naturalnie. Ograniczylam produkty maczne, jesli jem to chleb razowy, chrupkie i makarony pelnoziarniste. Ogromne ilosci warzyw i ryb, owoce. Jem suszone owoce, czarna czekolade, pestki, orzechy. Czasem zjem normalny deser, jesli jestem w restauracjii albo u znajomych. Nie jem po 7 wieczorem, a jesli jestem bardzo glodna zjadam salate z oliwa i octem balsamicznym albo grejpfruta. Uzywam duzo oliwy z oliwek. Zawsze jem sniadanie. Po prostu nie przejadam sie i unikam pokus. I tyle :) Zadna specjalna dieta. Najwieksza pulapka w jaka mozemy wpasc to : 'pocwiczylam godzine to teraz moge sobie pozwolic na obiad/deser/batonik '. W ten sposob waga nie spadnie 4kg w tydzien, lecz spada bardzo rowno i tak tez zostaje. A jak u Ciebie Cindy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skala mosha...teraz Malena :)
Hej :) Odswiezam. Bardzo lubie jej cwiczenia - robie zestaw na macie, jednak jej kardio mi nie pasuje. Ramiona bylay na poczatku zabojcze, teraz moge zrobic je bez przerwy choc jeszcze trzymanie ciezarka nieruchomo pod koniec to zbyt wiele dla mnie :) Ciekawa sprawa sa zestawy cwiczen na rozne typy budowy ciala, ja nie probowalam, moze ktos stosowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skala mosha...teraz Malena :)
na tej stronie http://tracyandersonmethod.com/body-type-calculator/ mozecie okreslic swoj typ sylwetki, ciekawe pytania w tescie, np jak wasze lydki, czy miesnie ladnie zarysowane :) T.A. powinna mi cos odpalic za reklame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Saklavi, skad masz Perfect Design Series, szukam i ciezko znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×