Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krokiety

Jak zamrozic krokiety?

Polecane posty

Gość Krokiety

Witam chcialabym jutro zrobic krokiety z kapusta i grzybami zeby byly juz na swieta i je zamrozic i tu moje pytanie- jak je zamrozic? Czy usmazyc, czy tylko opanierowac czy zamrozic takie bez panierki? Kto ma jakies doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genialna magda...........
Zamroź nie smażone,potem jak będą potrzebne,wyjmij z zamrażarki i przełóż na całą noc do lodówki,rano będą odmrożone i wtedy otocz w rozmąconym jajku i bułce,smaż a będą jak świeże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferewrrw
ja panieruje i mrozę niesmażone; potem wyciagam dzień wczesniej i jak się rozmrożą to smaże, są bardzo dobre, świeżutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokiety
Kurde to nie wiem czy lepiej zamrozic juz opanierowane czy lepiej bez panierki. Ale chyba zamroze bez pnierki a potem jak je rozmroze to wtedy je opanieruje i usmaze. Tylko ciekawe czy w smaku bedzie czuc ze byly mrozone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapalarka
Ja mroże opanierowane:) potem tylko smaże, jak sie dobrze odmroża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro robie krokiety ktore zamroze bez panierki tak robi moja mama juz wiele lat i sa pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mrożę bez panierki, potem rozmrażam, panieruję i smażę na świeżo :) są o wiele lepsze niz zamrażane już usmażone z panierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokiety
czy z pieczarkami i zółtym serem też nadają się do mrożenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, a takie zamrożone, a potem rozmrozone krokiety nie tracą smaku? Bo mam nadmiar w domu... ja sama zrobiłam krokiety, potem mąż przyniósł od jakiejś kiszeczki i szkoda wyrzucić, bo zjeśc na pewno nie zjemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak od kiszeczki to wyrzuć od razu, tego nawet pies nie zje, świństwo wyjątkowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka

Wideo przepisy każdy coś znajdzie dla siebie -->>>  gotujznajlepszymi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Dziwisz

ja robie krokiety według przepisu mojej mamy, tak samo barszcz do tych krokietów. Jak nie mam zakwasu to wtedy dodaje koncentrat buraczany z Krakusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×