Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dffesefe

Czemu on sie nie odzywa??

Polecane posty

Gość dffesefe

spotkalam sie z facetem z czatu dwa dni temu. Widziałam jak patrzy na moje nogi, odkryte ramię... Gadało się sympatycznie, zapraszal mnie na impreze na ktora sam po naszym spotkaniu sie wybieral,ale nie poszlam z nim. A na koniec dal mi buziaka w policzek i pytajaco powiedzial do zobaczenia. Na drugi dzien napisalam mu smsa z ciekawosc o ktorej wrocil i jak sie czuje to odpisal mi i pytal jakie wrazenia po naszym spotkaniu, napisalam mu,ze pozytywne i do dzis sie nie odezwal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffesefe
podniose sobie. myslicie,ze jednak nie zrobilam na nim dobrego wrazenia?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffesefe
ok, to po co mnie zapraszal do swoich znajomych?:O i po co 3godziny ze mna siedzial, mogl wypic jedno piwo i isc, tym bardziej ze mowil wczesniej ze idzie pozniej do znajomych, wiec ja po pierszym piwie sie go pytam na ktora jest umowiony, mogl wtedy zwiac, ale powiedzial, ze nie musi byc punktualnie i mozemy jeszcze gdzies pojsc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było nie pisac
zaraz na drugi dzień, tylko poczekac, aż on sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffesefe
ale bylam ciekawa do ktorej byl i co mnie ominelo:P myslisz ze gdybym ja nei napisala to on by sie odzywal teraz? nie sadze zeby to cokolwiek zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było nie pisac
to zapytaj sie tutaj dziewczyn, która napisała smsa do faceta jako pierwsza zaraz po spotkaniu ... bedzie ich niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffesefe
oj, bo nei wiedzialam czy on sie odezwie czy nie, wiec zaryzykowalam :P ale jego zachowanai zupelnei nie kumam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONNN
moze faktycznie on tak to odebrał pisze , znaczy mysli, jest zainteresowana wiec nie trzeba sie za bardzo wysilac faceci mają czasem dziwne tłumaczenia kobiecych zachowan, zupełnie odmienne niż nasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffesefe
moze macie racje, to ja skopalam bo napisalam mu ze "wrazenia pozytywne jak najabrdziej ;) " masakra, faktycznie mogl sobie cos pomyslec, a mi chodizlo tylko o to , ze fajny , sympatyczny chlopak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała MEGI włochy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
e, tam, co miał sobie niby pomyśleć. zwykły sms, bez przesady. zachęcający, ale nie nachalny. jak się nie odezwie do końca tygodnia, to go olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffesefe
jzu jest koniec tygodnia :O oczywiscie ze oleje, ale szkoda, bo dobrze sie gadalo i chlopak zaradny i bystry co na dzisiejsze czasy rzadkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
hmmm z tego, co się orientuję, koniec tygodnia wypada zazwyczaj w niedzielę... a tak poza tym cieszy mnie, że masz rozsądne podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffesefe
czesto mi sie to zdarza, wiec jakos to zniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×