Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaciazona w uk

Aborcja, Kto mial?

Polecane posty

Gość kto jak kto
Jestem matka trojki dzieci,jestem szczesliwa że je mam.Nigdy bym nie usunela i nie usune,predzej oddala bym do adopcji,jest tyle ludzi co czekaja na malenstwa ktorym moga dac dom,moga dac szanse na zycie.Ty decydujac się na aborcje nie dajesz szansy na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
myslalam o ty. Naprawde o tym myslalam wiesz? O tym zeby urodzic i oddac do adopcji. ale wiem, ze z tym ciezarem bym zyla cale zycie do konca moich dni i pograzylabym sie tym ze oddalam dziecko. poza tym jak to sobie wyobrazasz chodzic cale 9 miesiecy w ciazy, znosic zmiany w ciele i organizmie a potem urodzic jeszcze i oddac. myslisz ze to prostsze niz usuniecie? to nie jest prostsze. poza tym mowisz ze tyle dzieci chce miec dom. tak? naprawde? nie widze. widze za to duzo dziewczyn mlodych w ciazy ktore nawet nie pomysla o tym zeby zaadoptowac bo wola urodzic i miec swoje. domy dziecka pekaja w szwach i nikt nie chce tych dzieci wiec przestan wplywac na emocje ludzi. zalozmy ze zabijam dzieco w pietym tygodniu ciazy. jest to pierwszy miesiac.no dobra poczatek drugiego. czy jesli bym poronila w czwartym miesiacu ciazy to ksiadz mi pochowa to dziecko? nie pochowa, powie ze przeciez to nie czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jak kto
Znam sporo ludzi ktorzy by chcieli miec dzieci,ale nie stety nie moga miec.Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaka jest bezplodnosc wsrod mlodych ludzi.Nie daleko szukajac mój brat mlody mezczyzna piekna zona,probowali już 3xinwitro i nie stety nie moga miec dzieci i nie beda mogli miec.Teraz podjeli decyzje że za adoptuja,wierz mi to też nie jest latwa decyzja. A jeśli chodzi o ksiezy to mam ich w poszanowaniu i ich opinie na jaki kolwiek tema.Skoro jestes katoliczka i wierzysz w Boga,to nie uwazasz że dal Tobie Ta Istotke po to zebys mogla się cieszyc,że jest to dar :) nie wiem czy to pasuje ale moja babcia zawsze mi mowila że Bog zawsze daje nam tyle na barki abysmy mogli to udzwignac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
ale dlaczego ona ma urodzić to dziecko mimo że go nie chce? bo twoi znajomi mieć nie mogą? to niech adoptują, dzieci w domach dziecka nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
nie doczytałam ze maja zamiar to zrobić. Ale wciąż nie widzę związku z sytuacją u autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jak kto
Skoro nie rozumiesz to powiem tak,zabieg trwa 5 do 10min a ciezar nosisz cale zycie.Oczywiscie autorka zrobi to co uwaza ja podalam tylko jeszcze jedno wyjscie z sytuacji.Nie zazdroszcze podjecia decyzji.Tak wlasciwie autorko Ty masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jak kto
Zabic a poronic jest troszke roznicy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jak kto
Zapomnialam + w domach dziecka jest pelno dzieci ale nie do "pelnej" adopcji,wiekszosc dzieci ma rodzicow a rodzice maja nadal prawa rodzicielskie,tylko tymczasowo odebrane.A jeśli chodzi o takie male Istotki to nie stety rzadkosc,bo wiekszosc osob nie daje szansy na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boj się...
sorki nie bylo mnie chwile. ja mialam wlasnie zastrzyk, ktory mnie oglupil na 10-15 min. wlasnie cos w stylu "pijana na maxa" albo na maxa zaspana, miesnie rozluznione a ty zapominasz co sie z toba dzieje. jak wracasz do siebie to juz po wszystkim. nie boj sie bo nie ma czego i nie czytaj tych idiotyzmow co ci tu wypisują. Masz do tego prawo, robisz to swiadomie i najwazniejsze LEGALNIE wiec nie zwracaj uwagi na glupie gadki. Ja to bym chyba pogodzic sie nie mogla z mysla ze przemeczylam sie 9 miesiecy, urodzilam i oddalam. a tak zyje spokojnie, bo 5 tydzien to nie dziecko!!! to mała fasolka ktora nie jest jeszcze dzieckiem! Drogie panie przeciwniczki aborcji, pilnujcie swoich spraw! Kazdy ma swoje sumienie , wiec nie musicie dozucac nic od siebie. I nie wmawiajcie kobiecie ze bedzie sie meczyla do konca zycia bo to gowno prawda! ja to zrobilam i czuje sie swietnie, wpadlam z własnje głupoty i usunelam na wlasne zyczenie, jakbym mogla cofnąć czas to bym to zrobiła znowu , bo nie załuje! nie myśle, nie dręcze sie! teraz mam stałego partnera, wszystko sie układa, jestem gotowa i staramy sie o dziecko i je bedziemy mieli, bo je chcemy miec!!teraz!! i mamy prawo wyboru. Pozrrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje TY glupia kur..o że nigdy nie bedziesz miec dziecka.Nie zalujesz wiec zaczniesz zalowac bo nigdy nikt do Ciebie nie powie "mamo"Ty kur..o bezsumienia.Teraz jest moment...teraz to masz moment na przemyslenie jebana dziw..o Co niby dziecko przeszkadza w szczesciu?Dziecko jest szczesciem.Mam nadzieje że bedziesz w ciazy i za kazdym razem jak bedziesz w 5tyg ciazy bedziesz miec poronienie,a Ty bedziesz plakac i ubolewac nad strata dziecka Jaka Ty jestes GLUPIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boj się...
śmieszysz mnie :) możesz całą liste obelg wypisać, ja i tak mam to w dupie, i mnie nie zmienisz ani nie zmienisz mojego sumienia. zrobilabym to wtedy 10 razy jakbym musiala cofnac czas, nawet bym sie nie zastanowiła, rozumiesz? zero wątpliwosc wiec daruj sobie swoje zalosne wpisy. a dziecko bede miala, a nawet 2 czy 3 jak bede chciala, i twoje proroctwa mozesz se w dupe wsadzic, uwarzaj zeby twoje złe życzenia sie nie odwróciły w twoją strone. zycze miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
jeszcze raz naprawde dziekuje. wlasnie czytam fora internetowe i poszukuje wiecej informacji na temat tego light sedation bo roznie dziewczyny pisza ze to przechodza ale wiem ze dam rade. Maz pojedzie ze mna. A czy powinnam w piatek nie isc do pracy? Bo jeszcze w piatek pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahhahhahahahah
A Ty wypierdalay do psychiatry sie leczyc a nie na forum, Kasiunia vel zeta vel mariolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boj się...
autorko a kiedy masz ten zabieg?? tym znieczuleniem to sie nie martw wogole, bo to jest tylko 15 min. tez zalezy od osoby chyba ale ja sie swietnie czulam juz po 30 min. zero mdłości czy jakis zawrotow glowy nic w tym stylu. jedynie co cie bedzie bolec to brzuch wiec upewnij sie ze masz zapasy w domu. do kasiunia spod ilawy pisz sobie co chesz, ja wiem ze dokonalam wlasciwego wyboru, nie mam watpliwosci i dlatego sumienie mnie nie meczy. to ze ty masz inny punkt widzenia to twoja sprawa. Nic nie zmieniacie tym durnym gadaniem, wypowiadacie sie nie na temat, nie zauwazylyscie ze TO NIE TEMAT DLA WAS? nikt tu nie potrzebuje waszych komentarzy. moją nieodpowiedzilalnoscią byłoby zatrzymanie dziecka ktorego NIE CHCIALAM. To był moj ostatni post tego typu. jakiekolwiek pojazdy bede z mojej strony ignorowane. Autorko jesli masz jeszcze jakies pytania, pytaj!! i niedenerwuj sie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boj się...
haha sorki autorko nie dopisalam, upewnij sie ze masz zapasy w domu painkillers :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
zabieg jest jutro o 10 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
Bede miala Nurofen extra kupie go sobie jeszcze przed zabiegiem. mocno bedzie brzuch bolal zaraz po zabiegu? a w czasie zabiegu czulas bol czy nic? spalas? kontaktowalas w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czy dokonalas wlasciwego wyboru to czas pokarze :p ja Tobie źle nie zycze :p zycze Tobie abys zawsze pamietala dzien w ktory pojechalas na skrobanke.Aby wszystkie Tobie bliskie osoby mialy dzieci i cieszyly się z rodzicielstwa a Ty bedziesz cieszyc się razem z nimi bo Ty nigdy nie poczujesz tego osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, ale to jej ciaza , chyba ma prawo sama decydowac co z ta ciaza zrobi! Poza tym ktos dal takie a nie inne dostepene zabiegi ..wiec miejcie pretensje do rzadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boj się...
ahhaa, to juz jutro. lepiej dla ciebie ze tak szybko. juz nic nie mozesz zjesc, na sniadanie jutro tez, nawet wody juz nie pij rano. na pusty zolądek. ( powinni ci to powiedziec). co do pracy to zalezy czym sie zajmujesz. masz fizyczna prace? lepiej jakbys zostala w domu. ale jesli nie mozesz wziasc wolnego, to przynajmniej staraj sie nie przepracowywac. w pierwsze dni najwiecej sie krwawi. mozesz przemeczyc organizm. zawsze mozesz powiedziec w pracy ze zle sie czujesz, łapie cie przeziebienie,ale zwykle ze dostalas okres i umierasz na bol brzucha. a i tez moja rada, jedz duzo czerwonych owocow, buraczki, wszystko co dobre na czerwone krwinki. jednak traci sie toche tej krwi. w piatek znieczulenie nie bedzie w ogole odczuwalne, jedyne co ci moze przeszkadzac to krwawienie. wiec do pracy zaopatrz sie w ( sporo podpasek i painkillers) a nie mozna uzywac tamponow, przez pierwszy1-2 miesiace. najlepiej jak po 2-3 tyg pojdziesz do lekarza na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
a ja jadlam jeszcze zupe z obiadu 15 minut temu. to zle? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
Powiedziala babka przez telefon jeszcze dzisiaj ze nie pic nic ani nie jesc 6 godzin przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
ale jeszcze chcialam sie zapytac o sam proces tego co mialas robione. dostalas zastrzyk tak? i to od razu dziala? tzn co czujesz po tym? zasypiasz? kontaktujesz? rozmawiasz z nimi w ogole czy widzisz co robia lekarze? slychac wszystko? te ich tools nie sa przerazajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boj się...
" Bede miala Nurofen extra kupie go sobie jeszcze przed zabiegiem. mocno bedzie brzuch bolal zaraz po zabiegu? a w czasie zabiegu czulas bol czy nic? spalas? kontaktowalas w ogole?" zaraz po zabiegu mie nic nie bolalo, ani nie krwawilam przez pierwsze 2 godziny. po podaniu znieczulenia lekarz z toba rozmawia, bylo ich tam sporo, razem z pielegniarkami w sumie chyba 6 osob na sali. rozmawiaja z toba zeby sprawdzic twoja swiadomosc, pytaja cie pierdoly jak masz na imie, przeliteruj swoje nazwisko... itd zanim ty jestes w stanie pozbierac mysli zeby odpowiedziec na pytanie, czujesz doslownie sekundowy ostry bol w podbrzuszu, ale doslownie ulamek sekundy. i po chwili jestes znowu tak olupiona ze nie zdajesz sobie sprawy gdzie jestes. zakladaja ci takie szpitalne majtki z gaza, cos jak podpaska i lezysz sobie tak z 5-10 min zeby odzyskac przytomnosc. potem zostawiaja cie w takiej sali z innymi kobietami po zabiegu , gdzie daja ci wode, tabletki przeciwbolowe i dopuki nie czujesz sie gotowa do wyjscia mozesz tam sobie lezec pod opieka. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boj się...
jestes w pozycji lezacej, nogi oparte na takich stojakach w gore i masz zaslonke tak ze nie widzisz lekarza ktory sie nad toba pochyla i robi zabieg. ty nawet niewiesz kiedy sie to dzieje. jestes kompletnie oglupiala. nie no jak teraz zjadlas to spoko. najlepiej wlasnie 6 h przed, dlatego bez sniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
a czulas jak Ci wkladaja przez wagine te wszystkie wzierniki, tubki? nie wiem jak to sie nazywa. czulas cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie boj się...
do dori28 "a Ty bedziesz cieszyc się razem z nimi bo Ty nigdy nie poczujesz tego osobiscie" a ty kim jestes zeby wiedziec takie rzeczy?? co zajrzalas w magiczna kule? co za idiotka... co myslisz ze wszystkie kobiety ktore usunely ciaze zostaly ukarane przez los i juz nigdy dzieci miec nie beda?? duzo jest takich co juz maja szczesliwe rodzinki i 2 a nawet 3 dzieci. a wczesniej podjely ta sama decyzje co ja i autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim świecie ża aborcję jest kara śmierci przez powieszenie dla lekarza też ktos musi bronic tych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×