Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaciazona w uk

Aborcja, Kto mial?

Polecane posty

Gość buhahahahhahhahahahah
Obstawiam ze prezes wertyp to zeta vel mariolka. Ktos tu zalozyl topik na temat tego psychopaty. Wszystko sie zgadza. Nienawisc do kobiet, Poczytajcie Otóż powiem wam skąd. Wszyscy byli normalnymi ludźmi, którzy poddani działaniu długotrwałego stresu musieli znaleźć ujście dla swej bezradności i frustracji. Boję się, bo coraz częściej patrząc w lustro dostrzegam objawy psychozy u siebie. Od 10-lat nie potrafię znaleźć sobie dziewczyny. W przeciwieństwie do wielu nieszczęśliwie zakochanych samobójców nie potrafię obwinić o to siebie. Robię wszystko tak jak nakazują podręczniki, stosuję się do rad psychologów i trenerów osobistych, mimo wszystko wciąż nie mam sukcesów. Kiedy czytam o polkach wychodzących za mąż za obcokrajowców staję się agresywny. Po nocach śnią mi się noże. Czuję silną potrzebę ukarania tych kobiet za zdradę naszyj Ojczyzny. Boję się, że jestem już tak zdegenerowany, że popełnienie morderstwa w zupełności zastąpi mi brak możliwości uprawiania seksu. Tylko na jak długo? Jeszcze tego nie sprawdzałem i obym nigdy nie musiał sprawdzać. Ludzie boją się mnie i szydzą. Tych którzy szydzą też mam ochotę zabić. Powstrzymuje mnie resztka człowieczeństwa i rozsądek. Jednak im jestem starszy tym mniej mi zależy. Czy rozsądnie jest żyć samotnie jako stary kawaler i dawać się pomiatać przez gówniarstwo, oszukiwać przez sąsiadów i okradać przez domokrążców? Czy też może ostatni raz zaszaleć, poderżnąć kilka suk nożem dla przykładu niczym Breivik i stać się sławny na jeden dzień, dla zasady, odcinając potem w więzieniu, lub zakładzie psychiatrycznym kupony od sławy, pisząc książkę o tym jak świat mnie skrzywdził i jak polskie kobiety krzywdzą swój naród łajdacząc się z obcokrajowcami? Odpowiedź sama się nasuwa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co ...ja sie modle abym nigdy nie musiala podejmowac takiej decyzji, rozwazac...bo nie umialabym. Jak pomysle o dzieciach ,ktorych nikt nie chce i zyja w domach dziecka, tam koncza 18 lat i kopa w przod, o dzieciach, ktore czekaja cale zycie aby mama przytulila. A jak pomysle ,ze kazda mala istotka ma prawo do zycia , i nie dzialaja na mnie slowa ,ze w 5 tyg to jeszcze nie dziecko. Dla mnie juz od samego poczatku jak tylko kobieta sie dowiaduje, to wie ,ze nosi pod sercem swoje dziecko. Nie jakas wszczepiona istote z Marsa, tylko swoje dziecko....EEEHHHHH trudny temat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahhahhahahahah
jak zwykle psychopata prezes wertyp wkleja te swoje wywody ktorych nikt nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krulicza noga
!myślę że robisz to z własnej wygody piszesz że Jestes taka dorosła a tak się boisz boku z tym zwiazanego ,ze moze zastrzyk Cię nie ogłupi wystarczajaco!głupie prawo i głupio się oszukujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie boj sie
ja to zrobilam w uk 2 razy,tez mialam faceta ktory mnie maltretowal i dlatego sie na to zdecydowalam.ucieklam od niego jestem sama i nie rozpamietuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co antykoncepcja nie istnieje? w rosji to masz juz tak, ze na aborcje, przypada 1 porod. po prostu usuwaja bo sa glupie, ze zachdza, choc nie chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
Ja nie moge spac. a Ty robilas medical czy surgical?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie boj sie
za 1 razem polknelam tabletke w szpitalu i sie meczylam..za 2 uspili mnie na 10 min(to nie byl glupi jas tylko narkoza) krwawilam z 2 dni tylko,brzuch mnie nie bolal,to zalezy chyba od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
U mnie narkozy nie bedzie ale cos podobnego. nie chcialam takiej wpadki, w ogole nie jest mi milo ze usune ta ciaze bo kocham moje dziecko, to duze juz i jak mysle o tym to mi sie na placz zbiera. ale nie moge teraz miec drugiego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie boj sie
dobra rada nie rozpamietuj tego,ja to zrobilam 6,7 lat temu i nawet nie pamietam w ktorym tyg mies bylam i nazwy tych zabiegow ,wyrzucilam to z pamieci.I nie zaluje ze to zrobilam.Tez bylam bez kasy z psycholem na glowie ktory mnie lal za przyslowiowe bo zupa byla za slona.Bralam tabletki i zawiodly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie boj sie
kasiuna pierdol sie.Moje zycie -moje decyzje.Do wiadomosci policja w uk mi nie pomogla,nie zostawilam go bo nie mialam dokad isc!!! a jak 2 razy ucieklam ti i tak mnie znalazl .Ostatni raz jak mnie znalazl..no coz cudem przezylam.Nie wiesz to sie nie wypowiadaj glupia CIPO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie boj sie
autorko TWOJE ZYCIE nikt Ci nie powie co masz zrobic.Bardzo wazne ze masz przy sobie meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahhahhahahahah
ta kasiunia to mariolka jak i zeta i prezes wertyp.to psychopata, wiec nie bierz do siebie jego wypocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciążona...mam siostrę, zdaje w tym roku maturę, mogłaby być moją córką - kiedy się pojawiła na świecie sytuacja w domu była tragiczna i też jej nie chcieliśmy (reszta rodzeństwa), ale wszystko się ułożyło i dobrze, że jest - taki promyczek ...a moja Mama jak ją rodziła miała tyle lat co Ty...prześpij się i jeśli jesteś pewna decyzji idź, zrób co masz i nie żałuj, jeśli masz wątpliwośći masz jeszcze chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w dupie legalność nikt nie moze legalizowac zabijania bezbronnych. Moje serce nakazuje mi bronic tych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie boj sie
kasia cipo zylka ci zaraz peknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie boj sie
Facet -Cipa czyli zachowujesz sie jak taka Cipa Ynteligencie. Ty masz najwiecej do powiedzenia na temat ciazy hahahhaha Stul ten wiesniacki pysk !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahhahhahahahah
to prezes wertyp, naczelny psychopata kafeterii. pisze tutaj jako mariolka, kasiunia i zeta i obraza dziewczyny, wyzywa ich od najgorszych i gnoi je ile sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werpet czy jak ci tam, zal mi Ciebie bardzo.:( a zarazem buhaha:D.Ktos Cie kiedys sprowadzi na ziemie i to bolesnie mam nadzieje :P. DO AUTORKI masz wpsarcie w mezu? Trzymaj sie tego.Na forum tylko cie zjada nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie boj sie
buahahhaha juz bede wiedziala czyich postow nie czytac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że jeszcze są laski z sumieniem :-) Pieprzenie o ułożonym życiu, zaplanowanej ilości dzieci jako powód aborcji rozwala mnie na łopatki, śmiać mi się chce z takich tumanów bez sumienia :-) Znam mnóstwo przypadków w których z powodu wypadków komunikacyjnych czy chorób ci "planujący" sobie życie popaprani egoiści zostali na starość sami, dotyczy nie tylko jedynaków bo śmierć rodzeństwa z różnych powodów też nie jest jakąś rzadkością w przyrodzie! Teraz płaczą i narzekają a może kiedyś też wyskrobali takie niechciane dzieci... tylko nie pamiętają oczywiście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahhahhahahahah
wertyp vel mariolka, kasiunia, mustafa, zeta i inne niki wkleja tylko skopiowane wypociny z jakiegos forum. ubliza tutaj wszystkim. kazdy kto widzi jego posty to tylko przewija w dol i nikt tego nie czyta. on mieszka za granica, jest sam jak palec, nie ma dziewczyny, i sie wyzywa na foerum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahhahhahahahah
naszczescie mamy neta,mozemy jechac z k**wami ile wlezie dokladnie, tylko w necie jestes taki madry bo gdyby przyszlo ci spotkac mnie albo kogos innego z tego forum sam na sam w miejscu publicznym to bys spierdalal w podskokach psychopato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hg h,kukfd
Proponuje zeby te panie ktore najglosniej tutaj krzycza,ze aborcja jest zla,zastanowily sie chwile i przyznaly same przed soba ile razy,na widok reportazu w tv(np.o matce mordujacej 3 dzieci i pakujacej je do beczki)szeptaly pod nosem-takim to sie nie powinno pozwalac rodzic dzieci.Albo na wiesc,ze wybranek córki jest sierota z domu dziecka,lub dzieckiem odebranym nieodpowiedzialnej matce,reaguja spontanicznym-patologia,bachor pijaka,złe geny.Dewotki i pseudokatoliczki,zastanowcie sie co piszecie,bo jestescie tak zakłamane,że az zygac sie chce.No i wszystkie jestescie za kara smierci,ale zeby dac kobiecie prawo do usuniecia zarodka to juz nie.Skoro to juz człowiek to wychowaj sobie,jedna z druga,albo hoduj do usranej smierci 5 tygodniowe dziecko.Wszystkie siedzicie w pierwszych ławkach na niedzielnej mszy.I pierwsze byscie kazaly sie skrobac nastoletniej latawicy bo wstyd itd.Jedna z wczesniejszych wypowiedzi,ktos obstaje przy tym ze aborcja to samo zlo.A niby dlaczego???bo to zabawa w Boga?A in vitro to niby co?Pomyslcie czasem hipokrytki i nie zasmiecajcie topikow ktore was nie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt cie pajacu nie straszy. twoje podejscie mam gleboko w szanownej dupci. wiec..traktujmy mezczyzn jak mezczyzn...Tobie daleko do nich :). autorce zycze duzo sily..ja bym nie potrafila tego zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa taka
a dlaczego nie możesz urodzić?-nie moja sprawa ale ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
dlaczego nie moge urodzic. nie przelewa nam sie. zyjemy godnie, mamy duze juz odchowane dziecko niestety niepelnosprawne, wymagajace duzo opieki. maz pracuje i ja tez. w zyciu dosc sie naharowalam i nacierpialam. nie mam ochoty znowu rodzic i meczyc sie , chodzic w ciazy z duzym brzuchem w okresie gdzie praktycznie powinnam teraz odpoczywac bo dziecko prawie dorosle mam. nie mam warunkow do tego zeby miec dziecko i od nowa wszystko zaczynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahhahhahahahah
co za cep! siedzi po nocach na babskich topikach! :D lecz sie psychopato juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×