Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocia ciotka.

czym karmicie wasze koty?

Polecane posty

Gość kocia ciotka.

czy jedzonkiem domowym, standardowo kitekatem czy też macie świra jak moja koleżanka i samą karmą royal canin ponieważ tylko ona jest "odpowiednia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak niżej i wyżej
Karma-niecodziennie, ale często. Przeważnie w puszce, czasem suchą. Resztki z obiadu-codziennie Poza tym mleko, resztki od ryb, od mięsa ale nie smażonego. Czasem rzucę im parówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak niżej i wyżej
Może nie karmię kotów tak jak powinnam, ale koty są zdrowe i zadowolone, żyją 7 lat i nic im nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dostaje Royal Canin bo jest chory, ale zanim zachorował to jadł głównie karmę mokra, teraz nie chce jej w ogóle ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
royal canin jest jedna z tych gorszej jakosci karm. juz lepsza jest jakas cat chow czy cos w tym stylu. ja osobiscie preferuje sanabelle i orijen, to sa jedne z najlepszych karm. i nei przeplacacie jak przy tym gownianym royalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mi sie nie chce isc do zoologicznego po sanabelle albo orijen to wtedy kupuje perfect fit lub nutricat, ew. purina one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_porzeczka
Moja kotka je kitikat rano, filet z kurczaka wieczorem. Do tego czasem suchą royal i mleko. Mały kot je prawie wylacznie filety i troche suchego royala dla maluchów. Wiem, świruję trochę, ale nie odczuwam tego finansowo jak na razie, więc jest ok. Gorzej będzie jak mi się pogorszy materialnie, bo koty odzwyczaić od smacznego jedzenia jest niesamowicie ciężko:) Ale może tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kotka ma 7 lat i codziennie daje jej saszetki mokrego pokarmu kitikata, whiskasa, purine czy obojętnie co kupie:) Do tego suche tez codziennie obojętnie jakie, kupuje jej rozne zeby sie nie znudzila:) Czasami jakies resztki dostaje z obiadu ale to tylko jak ją najdzie smak:D ryb nieznosi, mleka jej nie daje,bo po pierwsze za nim nie przepada a po drugie wyznaje zasade,ze dorosły kot nie powinien pic mleka:) No i jak jem jogurt to zawsze jej troszke na koncu zostawiam to wylizuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_porzeczka
A księżniczka Beatka całą sobotę na kafe dogryza innym...ehh..masz życie kobieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadek dla mezusia zrobilam, dzieciaczki same zjadly teraz sie grzecznie bawia, wiec mam czas dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia ciotka.
czyli nie tylko ten royal canin jest dobry? bo to strasznie drogie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej, pani czkawka
Jesteś obleśna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważałam royal canin za cud miód orzeszki, ale ost gadałam z jakimś hodowcą maine coonów, który stwierdzil, że to kiepska karma i on wciąż szuka idealnej :/. W każdym razie mój kociak royala nawet nie chce tknąć, 10 kg chrupek kiśnie w garażu, je wątróbkę drobiową i inne podroby, kurczaka z ryżem i marchewką. Uwielbia tuńczyka, ale ponoć jest niezdrowy, więc rzadko mu go daję. Próbowałam mu dac mleko, ale strasznej sraczki dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups..........
Koty nie powinny pić mleka krowiego tylko wodę lub specjalne mleko z zoologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtyhy
Royal Canin to badziew, pełno zbóż, zapychaczy i niestrawnych dla 100 % MIĘSOŻERCY jakim jest kot. W dodatku karma jest cholernie droga, a zawiera same odpady. Kot powinien jeść tylko i wyłącznie mięso i podroby ! Żadnego chrupy, gówniane Kitkaty czy Whiskasy !!!! Trujecie tym swoje zwierzęta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×