Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Gość nati byla z facetem
to miala was w dupie. a wy sie zamartwialiscie jak idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylam z facetem :P Widzialam sie z nim w swieta, wieczorami. Nie pisalam na kafe bo zajelam sie soba, swoimi sprawami. A ty pomaranczko jak jestes taka madra to sie ujawnij 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jaszczureczko 🖐️ Jak Ci mija dzien? Jak przygotowania do sylwka? U mnie wlasnie nie jest ok :( Dzisiaj podjelam decyzje o urwaniu kontaktu z bylym, tym razem na dobre i jest mi strasznie ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati U mnie wszystko ok..:-) U mnie rzadko nie jest ok, w sumie musiałoby nie być ok gdyby mi coś ze zdrowiem padło a tak? luzik, wszystko do ogarnięcia. Oj Nati-kręcisz się. Więcej zdecydowania i samozaparcia. Ile razy można zrywać i wracać do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatalnyyyyyyyyyyy
czemu niee razem kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę Wam Szampańskiego Sylwestra...:-) wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku...:-) Wam dziewczyny życzę: miłości, takiej prawdziwej, na całe życie..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaszczureczko dziekuje ;) Tobie i wszystkim pozostalym zycze szampanskiej zabawy sylwestrowej i duzo lepszego nadchodzacego roku 2012 od tego mijajacego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo zacznę przygotowywać się do sylwestra ze znajomymi brata i będzie chlanie wiem że słabo mnie znacie ale co tam więc życzę wam dziewczyny żebyście nie myślały już o byłych i żebyście znależli normalnych facetów uczuciowego, uległego i potulnego w domu i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefonie Tobie rowniez wszystkiego dobrego w nadchodzacym Roku ;) Baw sie dobrze dzisiaj ;) Szczesliwego Nowego Roku!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja spędzam sylwestra w domu, przybalowałam ostro wczoraj i dziś nie mogę patrzeć na alkohol. Ale ten reset dużo mi dał, pogadałam z rodzicami, chociaż nie pamiętam ;)Dostałam od obojga dużo miłości i ciepła i teraz ze spokojem wkroczę w Nowy Rok. Kochani wirtualni przyjaciele, no czego ja wam mogę życzyć. Niech każdy z Was pomyśli o tym czego by najbardziej chciał w tym roku i ja właśnie tego wam ciepło życzę. Pomyślę o was o północy :) Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus Tobie tez wszystkiego najlepszego, przede wszystkim wyleczenia sie z milosci do bylego ;) Spotkania jakiegos fajnego, wyjatkowego faceta ktory zawroci Ci w glowie :) Wszystkiego dobrego Kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL oby na szczescie ;) Moze w tym roku poznasz jakiegos fajnego facecika i porzucisz stan wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×