Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Zgadza się. Jesteście wzrokowcami. Najpierw oceniacie wizualną stronę, później wnętrze. Poznając je jakaś część odskakuje bo...najzwyczajniej w świecie nie ogarnia. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają różne oczekiwania względem płci przeciwnej. Grunt to poznawać ludzi, później umiejętnie odsiać to co się chce od tego czego nie i ot cała filozofia kobiet atrakcyjnych, pięknych, inteligentnych i etc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko meni dąża najpierw do zbliżenia,nie patrząc czy odpowiada to wam.I już następuje pierwszy zgrzyt w poznaniu się.Jeśli facet jest cierpliwy i wrażliwy na drugą osobę,do takich sytuacji nie dopuszcza.Lecz nastąpiła gwałtowna przemiana.Dziewcze hoże jak jest dziewicą po 20-stce jest dziwakiem w jej środowisku.I ta zmiana coraz nowych partnerów czy to z tego wzgledu że nie dochodzi do seksu czy też ze jest.Nastepuje rozdarcie.Jak się zachować jak 30-stka na karku.Ulec czy nadal być samotną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...każdy robi to co chce i co uważa za słuszne...:-) Każdy jest kowalem własnego losu. Nie ma jednak nic gorszego niż życie w przeciętności, bylejakości i zachwycanie się półśrodkami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety zachowuję się czasami nieracjonalnie,chociaż nie jest to wymysł przemian,które nastąpiły.I nasze babcie wychodziły za mąż mając po 15-16 lat.Taki stan zachowań był w latach koniec sześćdziesiątych i początek siedemdziesiątych lat w............Czechosłowacji byłej.Było takie rozprzężenie,ze państwo pozwałało na taki stan a to z powodu małego przyrostu naturalnego.I tak samo się teraz dzieje u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś panna ma dwoje nieślubnych dzieci i nie wyjdzie za mąż bo państwo utrzymuje ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Mam karnet do klubu fitness, można się odstresować, bywam 2-3 razy w tygodniu. - zawsze lubiłam czytać, ale przez kafe mam na to mniej czasu :D - kiedyś dużo filmów ogladałam albo seriale amerykańskie typu dexter, gotowe na wszystko itp. - no i bym może w koncu napisała prace magisterską 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusiek 3 lata wstecz dałem sie namówić na net.Przypadkowo tutaj trafiłem i wstyd przyznać już ani jednej dobrej książki nie przeczytałem.Cafe tak pochłaniało czas,ze nie sposób wygospodarować na czytanie.Wcześniej jak byłem dużo młodszy i w małżeństwie nie odpuszczałem sobie tej przyjemnośći.Praktycznie wystarczyło mi 1-2 na przeczytaniu ksiażki.Więc miesiecznie pochłaniałem 25-30 ksiazek i nie było to ze stratą w wychowaniu czy też pomocy żonie w domu.Dziś jakbym się przystawił do książki to nie moge jej przeczytać bo 4-5 dni nie wystarczą mi.Totalna zapaść tylko przez ten net.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz fiku to tylko przez pochłanianie tego doszedłem do takiego szybkiego czytania. Co do zamążpójścia dziś po studiach tak wychodzą za mąż miedzy 26- 30 lat. Poza tym tak obniżono poziom naucznia na studiach,ze praktycznie każdy może je skończyć.Na zachodzie to przerobili dawno i mają dobrze wykształconych tylko cudzoziemców.( z renomowanych uczelni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak obniżono poziom naucznia na studiach,ze praktycznie każdy może je skończyć" tak we mnie wierzysz? :P no wiesz! :D Co do zamążpójścia moje równeisnice wychodza za mąż bądź są zaręczone (oczywiscie nie wszystkie). W moim przypadku wiem jednak że to nastapi dużo później o iel nastąpi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam że osoba po studiach ma dysleksję to za łeb sie łapię.Za moich czasów skończyłaby WSP czyli Wieczorową Szkołę Podstawową!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test na supermężczyznę mądry inteligentny dżentelmen dla którego będę jedyną kobietą na świecie przystojny ciepły troskliwy samodzielny odpowiedzialny nie dający sobie wejść na głowę ambitny ciekawy świata z temperamentem facet z zasadami po studiach albo kończący studia mający plany na przyszłość mający aspiracje mający marzenia HAHAHAHAHAHAHAHAHA druga idealistka tylko na...............cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealny męzczyzna
a która jest pierwszą idealistką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszku a powiem ci że można takiego spotkać (to jest całkiem realne), ale spotkanie posiadacza takich cech nei gwarantuje spotkanie miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×