Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Prosiłem Cie abyś do mnie zawitał.Jeśli nadal tutaj bedziesz wężu,bedziesz do siebie gegał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możecie mi powiedzieć w jakim cudem mógł podszyć się pod mój nick ? ja wczoraj tylko zamknąłem przeglądarkę bez wylogowania i wyłączyłem system i poszedłem spać...możliwe że trzeba przed zamknięciem trzeba wylogować nicka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszełe jak zwykle
to był nick PODOBNY do Twojego. W wyrazie "telefon" zamiast literki małe l wstawiłem duże I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszełe jak zwykle
Nie da się przejąć czyjegoś czarnego nicka, chyba że znasz hasło. Chociaż niejaka Koliberek 35 twierdziła że potrafi odgadnąć czyjeś hasło i przejąć oryginalny czarny nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś tak uczyniłem zamieniajac sie w kobiete.Tylko za duzo rozmawiałem ponad godzinę i już coś nie passi juej było.Powiedziałem prawde (przed kompem pęwkałem ze śmiechu) a ta osoba zrugała mnie niesamowicie.Miała racje lecz mogł obrócić to w żart.A tak niesmak pozostał dłuższy czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno przebaczyła mi ten zart hmmmmmmmmm niestosowny.Dlugo to trwało może ok.2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też tak na innym nicku,gdzie miałem 2 L podszyto lecz popytałem co i jak i miałem ubaw z tego.No cóż kobiety mozliwe za nadwrażliwe są i inaczej reagują.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JASZCZURECZKA:-)-- HAHAHAHAHAHAHAHAHA jak diamentarnie zmieniłaś się do mnie.Te ostatnie zdanie w stopce dokładnie passi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×