Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Widzisz jak sam dajesz świadectwo swojej wyjatkowej ignorancji.Kazda kobieta,która Cie przeczyta już bedzie wiedzieć ,ze masz mleczko pod noskiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu- mylisz się. Nawet nie wiesz jakie laski potrafią być namolne i w realu i na mailach. Tylko że ja lubię podrywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczura jaka ty durna
ducha wywal bo to on robi krecia robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dziewczyny przy sobie nie miałeś i nie kiwaj mnie tutaj :D Aburabi o co Ci biega.?Może zaczniesz mówić małymi literami bo na razie wydajesz jeki jak marek na mękach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za komplement nastepny.Widzisz jak Cie wpuściłem w maliny Valkirio-podszywaczu.:D Znaaaaaaaaaaaaaaaaaacznie wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch- Jaszczureczka jak to kobieta nie lubi być ignorowana i focha się :D wracaj do klikania z nią, niepotrzebnie Wam przerwałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Wam życzę. Bzdur nie będę czytała i starych porachunków..:-) A TY dzieciaku zobacz czy plecak spakowałeś, lekcje odrobione? Ucz się bo na moją emeryturę musisz pracować. Koniec opierdzielania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj można się pomylić i to srodze, Jaszczurko. To są stare porachunki, i duch i tak wyczyta pomiędzy wierszami mój przekaz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem Jaszczureczko :) musiałem iść zjeść kolację bo jeszcze nie jadłem i się wykąpać ale niedługo pójdę się położyć do łóżka bo jestem trochę zmęczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×