Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaczorreeek ??

Chcę powiększyć usta. Czy nie bede wygladala jak kaczor ???

Polecane posty

Gość kaczorreeek ??

Mam male i wąskie , chce je powiekszyc kwasem tyle ile to mozliwe ,marzą mi sie bardzo duze usta, potem ewentualnie implanty na stałe, ale czytalam np na kafeterii ze z malych ust nie da sie zrobic duzych = efekt kaczora gwarantowany :( Nie chce ''subtelnych'' zmian bo to glupota i marnowanie pieniedzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy city
Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś, kim tak naprawdę nie są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz! Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej pomysl,jak bedziesz
wygladac za 20 czy 30 lat z takim koszmarnym pontonem przyklejonym pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie....
Lepiej tego nie rób , ja bez problemu poznaje kto mial powiększane , widac i tyle no i kosztuje nie mało ,co kilka miesięcy kolejne pare tys. Implanty to kompletna durnota, niby mozna je wyjąc ale pomysl co bedzie jak wyjmiesz je po kilku miesiącach/latach kiedy skora sie rozciągnie ??? Widzialas cycki po wyjęciu implantów ? Z ustami bedzie to samo ,skora wcale nie sie skurczy ,nawet nie chce sobie tego wyobrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpiękniejsze są duże tzn większe niż duże usta i to oczywiste, perfekcyjne kobiety mega śmiało je modelują bez kompromisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to właśnie super piękne jak widać, że usta są powiększone i to nie subtelnie, a najpiękniej jak bardzoo, classy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×