Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muszelka Zwana Pożądaną

czy szybki seks jest fajny?

Polecane posty

Gość xxl-men
Ja mialem dzisiaj szybki seks po saunie. Babka ktora regularnie widze w saunie, byla dzisiaj bez partnera (podroz sluzbowa). Mielismy szybki numerek u niej w domu, na jezdzca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexofon
mój szybki numerek był na myjni samochodowej, w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika Madonna
Może być... Jeszcze lepszy byłby przed kamerką. Nie wierzysz? No to wejdź na A ja grzecznie, równo 18. Nie wierzysz? Sprawdź mnie na www.sexycity.pl/polecam/82 Tej wizyty długi nie zapomnisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego mialby nie byc :-) BTW: bardzo podoba mi sie twoj nick i nie sa to ot takie komplementy :-). Jesli ktos ogladal Bonda pewnie pamieta taka scene z dziewczyna o imieniu "Skosztuj mnie" :-), twoj podobnie dziala mi na zmysly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebeto
no mniej meczacy i dodatkowy numerek mozna zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabiore Cie tam....
szybki sex to spontaniczne uniesienie,nie liczy sie gdzie wiec jest bardzo fajny-zawsze trzeba byc przygotowana,co tez ma swoje zalety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Moj dzisiejszy numerek byl super, pierwszy raz mialem babke z kolczykiem na cipce, oprocz tego jest wygolona na zero i ma tatuaz od pepka do cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki numerek ma jedną wadę... konsekwencje. Bo nikt nie lubi słyszeć, że jest się za szybkim. [skoro to wina jej, że dojść nie zdążyła]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×