Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mammi0000

Jakie grzyby suszone do kapusty z grzybami?

Polecane posty

Nigdy nie robiłam, ciekawe jak mi wyjdzie:-) chyba zrobię jutro i zamroże. Jak wyjdzie niedobra to zrobię jeszcze raz inną;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
my zawsze uzywamy prawdziwkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zreszta mnie jest
im więcej grzybów tym lepsza...... ja na 2 kg kapusty daję 2 paczki podgrzybków po 20 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania po wysuszeniu nie ma
żadnego smaku, więc co ty gadasz! Do bigosu wszystkie, ale nie prawdziwki. Kapelusze z nich zmażę, pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania po wysuszeniu nie ma
a tak na temat bigosu, ja robię go dopiero po świętach na nowy rok. Ekonomiczniej. Resztki pieczeni i wędlina jest zużyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie jakie macie :) Ja mam w tym roku prawdziwki, podgrzybki, kurki i kozaki. Zawsze dodaje tez pieczarki. Suszone kanie nie sa bezsmakowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Wy robicie kapustę z grzybkami? Kapustę gotujecie, osobno grzybki czy raczej smażycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapustę o odpowiedniej kwaśności duszę (gotuję w niewielkiej ilości wody) razem z grzybami oddzielnie groch w wigilię mam własnie taką postną kapustę - tylko z grzybami i grochem jak robię bigoś na kolejne dni, to dorzucam do niego ta kapustę, która mi zostaje z wigilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazde grzyby sie nadaja. ja wszystko dusze w jednym garze, bez dodatkowej wody, bo z kapusty wychodzi woda, a jesli mamy namoczone grzyby, to ta wlasnie woda doda wilgotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kapusty to kwas wychodzi raczej zwykle ją odciskam i dlatego dolewam wody, taka prosto ze sklepu jest dla mnie za kwaśna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×