Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiedzaca123

Pytanie do osob umiejacych dobierac rzeczy

Polecane posty

Gość niewiedzaca123

Proszę, powiedzcie mi jaki kolor grubych rajstop będzie pasował do fioletowej spódniczki, a jaki do spódniczki w biało czarne pasy poziome (kończy się na czarnym pasie). Do każdej ubiorę czarne kozaki. Zakładam, że czarne będę pasowały do wszystkich, ale może jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzaca123
Może jednak ktoś mi podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh my life
Do fioletowego pasuje wiele kolorow, np. szmaragdowa zielen, pomarancz, brzoskwinia, srebro, zloto. Nie radzilabym Ci jednak zbytnio szalec z kolorami, bo mozesz osiagnac efekt wygladu papugi. Proponowalabym Ci szary, granatowy lub grafit. Albo czarne rajstopy o ciekawej fakturze. Czarny oczywiscie pasuje i jest najbezpieczniejszym wyborem. Do tej spodnicy w paski takze szary lub czarny. Wiesz...mozesz szalec i zalozyc nawet czerwone rajstopy, ale obserwujac dziewczyny doszlam do wniosku, ze rzadko kiedy te intensywnie kolorowe rajstopy ladnie wygladaja z kolorowa lub wzorzysta spodnica. To dosc skomplikowane zeby to jeszcze ladnie zestawic z bluzka i butami. Mozesz wkleic zdjecie (siebie w spodnicy i butach), wtedy bedzie latwiej cos doradzic. http://llovereligion.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka_brudny_róż_zdjęcia
Do fioletowej, zależy też jaki odcień itd. ale rację ma poprzedniczka pisząc o szarym. Do biało czarnych pasów ultramaryna np. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
Nie uważam się za szczególnie uzdolnioną, ale mam podpórkę. Przeglądam Fashion Magazine i właśnie w nim zwracam uwagę na zestawienia kolorów. Na fryzury, okulary i możliwe do zastosowania w życiu drobiazgi. Polecam. A do fioletu pasuje mi żółty i czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×