Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cocochanel1985

Zostawił mnie :(

Polecane posty

Gość cocochanel1985

Powiedzial ze to koniec...od miesiąca przerwy myslałam ze wroci ale okazalo sie ze nie....jak zyc>>>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanel1985
nie wiem co robic...byl dla mnie wszystkim...zostalam sama na swieta i na sylwestra...czuje sie nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanel1985
nie wiem co robic...byl dla mnie wszystkim...zostalam sama na swieta i na sylwestra...czuje sie nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa do góryyy
Siedzisz?? więc podnies teraz głowę do góry i wyprostuj plecy, skup sie na sobie, jego juz nie ma. weź długą kąpiel, zrób się na bóstwo, umaluj się najładniej jak potrafisz, załóż na siebie najfajniejsze ciuchy - spójrz w lustro, niezła z Ciebie laska? :) nie? zakładam, że masz rodzinę i przyjaciólkę/ki więc nie jestes na swieta sama. Człowiek zawsze powinien byc sam a inni ludzie to dodatek, urodziłaś się sama, kiedys jakos zyłas bez niego, zakładam, że całkiem miło. To zwykłe uzaleznienie zwane miłoscią. Jestes teraz sama i MUSI Ci byc z tym dobrze bo to naturalny stan rzeczy- nikt i nic nie jest dane na zawsze, naprawdę. Zawsze przyjdzie moment, że będziesz sama i wartosciowy człowiek wie o tym dlatego dąży do tego aby czuc sie ze sobą zajebiscie a inni na drugi plan. Wrzuciłaś go na pierwszy plan a siebie gdzies dalekoo dalekoo dlatego tak cierpisz. Masz nauczkę. Ogarnij się, wyglądaj zajeiscie i nie siedz w domu. Święta to nic nadzwyczajnego, a poatym nie jestes całkowicie sama, hm?? Pamietaj ze jestes zajebista i silna. Szanuj cierpinia Twojej matki gdy wydawała Cię na swiat jako niezaleznego człowieka i nie rób z siebie teraz bezwartosciowej rzeczy zaleznej od jakiegos faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mylisz sie niestety
super wpis nade mna .Sprobuj z niego skorzystac.Nic ujac , nic dodac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mylisz sie niestety
ten -glowa do goryyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×