Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale mialam..

czy tez przestajcie czasem czuc ruchy dziecka na jakis czas?

Polecane posty

Gość ale mialam..

ja tak dzisiaj mialam, myslslam, ze umre, pare godzin nic, a wczesniej wystarczylo przylozyc dlon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizaaakchcem
ja mam tak od poczatku a wszystko jest ok, nieraz nie rusza sie dluga a jak pozniej zacznie to nie daje spokoju a czasami tylko popuka od czasu do czasu przypominajac o sobie :) a w ktorym jestes tyg?? ja juz na koncówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W końcu kiedyś dziecko
musi też spać :) W brzuchu śpi bardzo mocno i prawie przez cały czas, z resztą podobnie jak noworodek. Co jakiś czas się poprzeciąga i śpi dalej, odległości między snem wydłużają się pod koniec ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
No ale bez paniki. Dziecko jak dorosły człowiek też ma swoje pory aktywności i jej braku. Poza tym dziecko na pewno się rusza, ale nie zawsze tak, żeby mocno to czuć i nie ciągle. Odpowiadając na pytanie: najmniej czuję ruchy, a nawet wcale, kiedy coś robię lub chodzę. Najmocniej podczas spoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mialam..
jestem w 24 tygodniu, ale juz od okolo 3 tyg. to mam tak,ze tylko pomasuje chwile, ale pukne delikatnie w brzuch i zaraz chociaz lekki ruch, dzisiaj mialam 4 h zero nic, zero reakcji, oczywiscie pewnie spanikowalam za bardzo, ale strach mnie ogarnal okropny, ale juz sie wierci delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się. dziecko na tym etapie jest jeszcze malutkie i możesz go nie czuć. zresztą do końca ciąży nie czuć ruchów non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cismarch
ja jestem w 21 tyg i czuję ruchy prawie codziennie, ale nie panikuję gdy ich nie ma 4 godziny ?! Nawet nie licze ile ruchów czuję, bo po co ? Jak serduszko bije i wszystko jest key, to po co liczyć ruchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma norm na dni
ruchy się liczy po 30tc. Tak jest zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale milam..
no ruchow tez nie licze, ale sprawdzam czy sie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie licze ruchow
i nie panikuje jak dziecko kilka godzin sie nie rusza. No, raz troszke panikowalam, ale wtedy to naprawde dluuugo byla cisza. Za to nastepnego ranka kopniaki z podwojona sila ;) Teraz tez najczesciej czuje ruchy ze 2/3 azy dziennie, jak leze. 33 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×