Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agata7594759

Szkoda Wam, że Koreański Przywódca Kim Dzong Il zmarł?

Polecane posty

Gość agata7594759

Mnie w sumie bardzo przykro, że zmarł. Z tego co wiem to nie był jednak taki jak to się mówi w Polsce itd A już kompletnie zachwycona zawsze byłam Jego Ojcem. To był taki taki najprawdziwszy Ojciec Narodu, na nagraniach na których było pokazane jak rozmawiał z ludźmi, jak przytulał do siebie dzieci, starsze osoby i jak Koreańczycy Go kochają widać było to. Widać było, że to nie jest sztuczne wbrew opiniom niektórych. To był taki sympatyczny, wciąż uśmiechnięty, wielki Człowiek, który poświęcił w sumie życie dla swojego Narodu. A jak teraz widzę komentarz, że Koreańczycy udają smutek po śmierci Przywódcy to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Czy wszędzie trzeba się czegoś takiego doszukiwać? Oni naprawdę płaczą, oni Go kochają. Wam to może trudno zrozumieć bo W Polsce nigdy nie było podobnej sytuacji i podobnego związku między przywódcą a narodem. Nie porównujcie PRLu czy ZSRR do KRLD bo to nietrafne porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgjgff
Znowu nie wzielas lekarstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata7594759
Komentarze typu jak wyżej możecie sobie darować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoon
mi ku­rewsko szkoda! ostatni prawdziwy tyran! tyle jeszcze mógł dla swego ludu zrobić! jeszcze tylko kilka milinów z głodu nie zdechło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie jest gotowa, bo ty
identycznie zachowywali się przygłupy na pogrzebie Stalina, a nawet lepiej w panice zatratowali i podeptali kilaset ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata7594759
Szkoda, że tylko na takie odp Was stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak podał IPN i żródła dobrze
a co nas obchodzi jakiś koreański wypiardek i konus. Mamy swojego Napoleona z Żoliborza, głupia pipulko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż..
R.I.P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×