Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Camilla_

Czy to ma sens??

Polecane posty

Gość _Camilla_
Ja mam 168. On też jest taki jak ja a jak mówiłam lubie nosić wysokie obcasy. Mój poprzemi facet miał 190... Lubiłam czuć sie mała przy nim. A ten nowo poznany mówił mi że ma kompleks wzrostu i chodził do psychologa w związku z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy się
No to faktycznie facet jest niski. Ja wiem, że źle bym się czuła przy takim facecie (mam 173cm) i naprawdę nawet bym nie próbowała dawać mu żadnych znaków, żeby niepotrzebnie robić mu nadzieję. Średni wzrost Polek to 165cm, tak więc on znajdzie swoją miłość jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Camilla_
:( mysle o tym co napisałaś... Masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Camilla_
Szkoda mi tej znajomości. Mimo wszystko "coś" ciągnie mnie do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy się
Bądź uczciwa i powiedz, że może być tylko przyjaciółmi. Przynajmniej facet będzie wiedział na czym stoi. Wątpię bys zrezygnować chciała z obcasów, wątpię, bys dobrze się czuła przy nim w obcasach; wątpie, aby on dobrze czuł się przy Tobie, gdy będziesz w obcasach, zwłaszcza że wzrost jest jego piętą achillesa ( wizyty u psychologa- znaczy facet miał poważny problem, bardzo! raczej ludzie u nas w kraju tak ochoczo nie chodzą do psych... może nie umiał już normalnie funkcjonować? - pytanie brzmi: czy przepracował ten "problem"???????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Camilla_
Tak zrobie jak mówisz... Tylko szkoda że ja nie wierze w przyjaźń damsko męską ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy się
Ale będziesz uczciwa i wtedy on będzie mógł zdecydować. bo widać, że nie Ty będziesz ciążyc chemicznie do niego, ale on do Ciebie. Więc przedstawisz mu sytuację, a decyzja będzie należała do niego. tylko musisz powiedzieć to jasno, żeby on nie robił sobie nadziei. Bo jeśli taka się w nim zrodzi, będzie miał wielki żal do Ciebie. A ty pewnie nie będziesz się z tym dobrze czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak "rozmiar" się liczy... Biedny chłopak - zostać skreślonym przez wzrost :-o A ty w końcu znajdziesz dwumetrowego drągala o wnętrzu sadysty. I co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy się
Autorka, już była z takim wysokim. I już wie, że dobry wzrost nie gwarantuje szczęścia w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Camilla_
Wiesz co...w związku seks też jest bardzo ważny. Szkoda że niektórzy nie rozumieją o co mi chodzi tylko od razu "biedny chłopak bo skreśliłam go przez wzrost". A może dzieki temu zaoszczędze mu tego że w przyszłości mogłabym go zranić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Off er ma
tysz jestem mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost_
Do Mother Monster..W imię Ojca i Syna i Ducha Św. Apokalipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała migawka
mniej więcej tak poznałam swojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×