Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magda2380

prosze o pomoc w odziezy i bucikach dla synka

Polecane posty

jest mi bardzo bardzo przykro iz sytuacja nasza sie tak pogorszyla. odeszlam od ojca synka z powodow jego problemow alkoholowych,wiazalo sie to z czestymi krzykami jego na mnie jak i z przemoca nic nam nie pomaga.mieszkam z synkiem na wynajetym mieszkaniu przez ojca i jestem swiadoma iz po sezonie grzewczym bedzie konieczne opuszczenie mieszkania.Staram sie o przyznanie mieszkania komunalnego niestety zalamuje mnie fakt iz procedury takie trwaja do 3 lat. Nie mam na kogo liczyć.dwa lata temu podczas operacji zostalam zarazona mssa (zarazony organizm)co sprawia mi duzo trudnosci w podjeciu pracy.Obecie staram o grupe inwalidzka.Ojciec uchyla sie od platnosci alimentow na synka,obecnie trwa procedura egzekucyjna ktora musi przebiec dwa miesiace czyli do polowy lutego.Obecnie nie posiadamy jakichkolwiek dochodow,utrzymujemy sie z pomocy mopr ktora wystarcza na wykupienie karty doladowujacej prad oraz na kilka dni jedzenia.Wiem ze synek marzy o swoim pokoju do zabaw jak i cwiczen edukacyjnych,teraz ucieka z pokoju do kuchni.Bardzo bym chciala sprawic synkowi te radosne chwile by nie odczul ze nie ma potrzebnych witamin,rzeczy,obuwia zywnosci czesto pyta czy mamy jakiegos cukierka czy wafelka co sprawia mi bol ze nie moge mu tego podarowac. Nie mamy zadnego innego zrodla pomocy pisalam do roznych fundacji w udzieleniu pomocy w postaci odziezy zywnosci w udzieleniu pomocy w urzedach o udzielenie mieszkania,niestety nie otrzymalam jakiejkolwiek odpowiedzi.Posiadajac gronkowca zlocistego licze sie z tym ze atak jego w moim organizmie moze byc jakilkowiek atakiem ostatnim i nie bedzie ratunku dla mnie,modle sie codziennie by to nie nastapilo,bardzo pragne dac synkowi radosne dziecinstwo i dlatego pisze do Panstwa o udzielenie pomocy w miare swoich mozliwosci. Nie prosze o kwoty pieniezne chociaz brakuje nam na oplaty mieszkaniowe lecz o pomoc dla synka w postaci zywnosci odziezy art chemicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
jaka częśc kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdź na forum pomocowe
pomocne emamy gazeta. Tam dziewczyny są w stanie zweryfikować twoja historię i jeżeli jest prawdziwa udzielić ci bardzo szybkiej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neizalogowanana
ida swieta, podziele sie tym co mam napisz do mnie i podaj mi swoje dane adresowe pozdrawiam :-) maluschek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tu taja byla
a poziej ja dziewczyny przylapala ze to cwaniara majac komis z uzywanymi rzeczami dzieciecymi a my biedne die uzalilysmy, wiele cos wyslalao a ona to sprzedawala i nas w hoooja zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed swietami
czesto sa tu takie historie liczac na nasza dobra wole jedna tutaj zarabiala, miala komis a dzieczyny sie uzalily i wysylaly, ubranka, zabawki, wozek a ona to beszczelnie sprzedawala, nawet to w UWADZE NA TVN bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mama pyta samotnej
dobra , wiem jest ciężko ,znam to wszystko bo sama przez to przechodzę ,tylko jedno mnie boli ,ja zaopierdzielam od bladego świtu do nocy ,holendarbne podatki zabierają mi lwią część pensji i nikt mi jakoś nie pomaga , nawet mops , o pomoc też nie proszę bo kto pomoże pracującej , też jestem chora , dziecko też choruje i to bardzoi ciężko . Świat nie będzie bo i za co , mikołaj nie przyszedł bo nie miał na bilet . Dla szlachetnej paczki pewno jestem za bogata ( czyt : za mało dzieci - bo szt 1 + praca) . Tylko nie pisz że musisz się opiekować dzieckiem i nie możesz pracować ,albo że mieszkasz na wsi i nie ma dohjazdu ,bo to wszystko wymówka . Ja naprawdę wiem po sobie czym jest bieda i ile jest warta kromka chleba. Czy uważasz ze ludziom z kafe spada z nieba ? Uzasadnij proszę dlaczego zamiast sprzedać ubranka na allegro i za te pieniążki kupić mojemu dziecku ciepłe buty ,powinnam dać je Tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mama pyta samotnej
przepraszam za literówki ,lekkie wzburzenie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowanana
chyba cos w tym jest :-O laska sie nie odezwala a ja naprawde chcialam pomoc szukalam u siebie w miescie potrzebujacej rodziny, ale trafiam na sama patologie smutne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olleander
napisz: zzyzioo@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed swietami
ja jestem majetna i chetnie pomoge ale musze miec pewnosc ze pomagam potrzebujacej a nie sponsoruje cwaniare, ktora przed swietami zeruje na ludzkiej naiwnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samotna mama pyta i autorki
Jeśłi napraede potrzbujecie pomocy to napiszcie wyśle ubranka. Autorko jeśłi chcesz tylko żerować na innych to nawet nei pisz.. Ale jeśli to co napisałaś jest prawdą to zapraszam buziakk24@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×