Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka j.

wiek matki, po 30, jaka jest różnica czy to pierwsze czy kolejne dziecko?

Polecane posty

wiadomo, że po 35 roku życia niby ma wzrastać zagrożenie urodzenia chorego dziecka, oczywiście to tylko statystyka ale nie rozumiem dlaczego kiedy matka ma te 35 lat zaraz następuje pytanie czy to pierwsze czy już kolejne dziecko. To jak pierwsze to większa możliwość urodzenia chorego dziecka a jak kolejne to mniejsza? Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
a dlaczego sie pytasz? Jestes w ciazy ? Masz ponad 30 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 31 lat i staram się o dziecko ale troche się martwię, moim wiekiem i związanym z tym zdrowiem dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 28 lat i to moja pierwsza ciąża-mam znajome jeszcze starsze i bez dzieci...nie martw się jak chodzę na wizyty do mojego ginekologa to wszystkie starsze kobiety ode mnie i w ciąży a też się zastanawiałam czy ja nie za stara jestem widząc 14, 16 i 18 latki w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuu56
gdzie ty widzisz 14, 15, 16? chyba w patologi gdzies w blokowiskach na slasku?? bo ja tam nie widze , widze jak cos to kobity kolo 30 i po 30 wyluzuj i zostaw te koltunstwa polskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie nie wiem, jak z tym jest, ale myślę że po prostu się pyta o to, tak bardziej rutynowo, bo to ważne, czy np. wcześniejsze ciążę zakończyły się porodem. Nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, powinnam być dobrej myśli, zresztą jeszcze nawet nie jestem w ciąży :) ale mimo wszystko myślę o tym, troche się już staramy i póki co nie wyszło ale jakby się nam w końcu poszczęściło to ... no właśnie, najmłodsza już nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, powinnam być dobrej myśli, zresztą jeszcze nawet nie jestem w ciąży :) ale mimo wszystko myślę o tym, troche się już staramy i póki co nie wyszło ale jakby się nam w końcu poszczęściło to ... no właśnie, najmłodsza już nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. moje kolezanki wlasnie sie staraja o dziecko. Jedna urodzila w wieku 38 lat, dwie - 36, jedna 32, 4 - 30, 1 - 45 (mowa o pierwszych dzieciach). Wszystkie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
urodzilam PIERWSZE dziecko w wieku 37 lat. Za rok-dwa planuje urodzic nastepne. Pierwsze dziecko na szczescie jest zdrowe, chyba tylko ciezki porod mialam, ciezki ale sama go urodzilam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala juz nie raz
chodzi o to ,ze po trzydziestce trudniej jest utrzymac ciaze a i pierwszy porod w tym wieku to droga przez pieklo i czesto konczy sie CC. Ja wiem , ze zaraz odezwia sie te ktore maja 50 na karku i wlasnie urodzily sn zdrowe dzieci a ichporod trwal 10min... jak to na kafe ale prawda jest niestety inna i widac to po moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi mała
aha prawda jest inna bo twoi znajomi mieli inaczej? My nimi bynajmniej nie jesteśmy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywa.....
Ja urodziłam w wieku 31 lat zdowego chłopca, poród bez problemów. Ale siostra mojego znajomego urodziła pierwsze dziecko w wieku 32 lat, niestety z downem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
przenoszone ale zdrowe. O to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×