Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wymiotująca mama

Nudności i wymioty w ciąży - jak je złagodzić

Polecane posty

Gość Wymiotująca mama

Witajcie, zaczęłam dziś 8tc i niestety moje nudności i wymioty trwają prawie cały dzień. Mam dziś popołudniu w pracy ważne spotkanie, na które dodatkowo muszę dojechać pociągiem, czy jest jakiś sposób na złagodzenie nudności i wymiotów? Czy mogę zażyć jakiś lek? Poratujcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pomagała witamina B6. lekarka zaleciła brać na mdłości i faktycznie było lepiej! 2-3 razy dziennie 1 tabletkę. z innych sposobów to - woda gazowana, cola, ciągłe pogryzanie czegoś. choć to nie zawsze się sprawdzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafne111
Hej, ja też miałam straszne mdłości i wymioty w pierwszym trymestrze,pomagało mi przegryzienie banana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez brałam B6 i B1 ale do tego Torecan w czopkach bo ja mwymiotowała całymi dniami i raz trafiłam z odwodnienia dz szpitala. U mnie sprawdzil sie rewelacyjnie, ale poprawe poczułam dopiero po 2-3 dawkach. Brałam do 24 tyg w obu ciążach i dzieciaczki sa zdrowe jesli ktos ma zamiar o to zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm............................
Ja zanim wstanę z łóżka przegryzma albo krakersa allbo kilka migdałów, leże jeszcze przez pare minut i później dopiero wstanę. Wcześniej miałam mdłości prawie cały dzien, teraz prawie w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola 23
jak juz było zle to piłam kilka łyków coli i mi przechodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och matko temat dla mnie.... ktos poradzil mi zucie plasterka cytryny.....skwasilo mnie ale nie przeszlo.. z a cola cos jest.... rzeczywiscie jakby ak przegryzala ten typowy wezel w gardle..... ciagle cos memlam albo pogryzam... nie moge doprowadzic do tego zebym byla glodna bo zaraz mnie muli.... ide po coca cole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestea........
mi na mdlosci pomagalo jak cos jadlam, jakis owoc, warzywo cos malego. pomagaja tez migdaly i herbata z imbirem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×