Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mi się wydaje że nie wolno

Jakie macie odkurzacze ? jaki najlepiej kupić ???

Polecane posty

Gość mi się wydaje że nie wolno

witajcie tak jak w temacie... Mnie interesuje taki bezworkowy i aby miał dużą moc ssania Polecicie mi jakiś ? Tak do 350 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zelmera, ale nie go nie cierpię. W domu rodzicow też jest zelmer, ale inny i też go nie cierpiałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam hoovera eco silence - i wcale nie jest cichy natomiast jego dużym plusem jest to że ma w rączce system włączania i bardzo dużą moc, sporo dają worki i filtr hepa (filtr przy takich workach jest non stop czysty ale dorzucam zapachy do worków bo jednak czuć zpach kurzu jak się tego nie robi - tak na prawe w sklepie nie oceisz czy odkurzacz pracuje cicho czy głośno bo jest w nim szum więc obiektywnie nie wiem czy to dobry odkurzacz czy nie - ale chyba moge go polecić choć może teraz wybrałbym inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
Ja mam zelmer odyssey i jestem b zadowlona.Jego zaletą jest turboszczotka i niewielkie gabaryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzgftf
już 3 rok mam zelmera meteor-a,ma regulację mocy ssania i na najmniejszym chodzi najciszej.Nie zniosłabym głośnego odkurzacza jak mam tylko biegiem odkurzyć mieszkanie.Jeden worek z jakiegoś materiału(ma właściwości podobne do hepa) styka mi na ponad miesią,jest naprawdę bardzo duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelmery są niezłe, jeszcze nie spotkałam się ze złą opinią na temat sprzętów tej firmy. natomiast w magicznejplanecie teraz w promocji jest trochę modeli odkurzaczy zelmera, trzeba zajrzeć, bo wybór spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierając odkurzacz warto zwrócić uwagę na to, żeby był lekki i zwrotny oraz o długim kablu. Bezworkowe odkurzacze sprawdzają się dobrze, jeśli nikt z domowników nie ma alergii na kurz - w innym przypadku zawsze bezpieczniej jest kupić taki, w którym można również stosować wymienne papierowe worki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przymierzam się do zakupu odkurzacza Sebo. Widziałyście go? Jest boski z wyglądu, ale też ma kosmiczną technologię. Brak wyrzutu powietrza, higieniczny system 3-stopniowej filtracji, model kolumnowy. To trzeba mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja podpinam sie do tematu i proszę o informacje na temat fajnego mocnego odkurzacza o długim kablu. Gdzieś widziałam elektroluxa z kablem 17 metrowym. czy są na rynku teraz jakieś inne z taką długością?? W wielu sklepach int. nie ma podanego wymiaru, więc mnie nie odsyłajcie do czytania, prosze o własne doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek
Samsung 1800 W, zapł. 200 zł. Na allegro równiez widziałam takie , najwyklejszy, lekki , zwrotny, workowy, długi kabel .mam go 3 mies. świetny, jak do użytku domowego nie potrzeba nic innego. Widziałam je w nowej szacie graficznej , takie odpicowane w kwiatki , ale za design się płaci a po co ? Sprzety i tak maja określona żywotnosc i nie trzeba przepłacac. Dodam ,że mam mikrof. tej firmy i działa niezawodnie ( tfu tfu) od 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek
wczesniej miałam elektroluxa mondo , był rewelacyjny, lubię tez tę marke niestety mocno podrożały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaa
to zależy od wielu czynników. np. czy masz w domu panele czy masz dywany czy wykładziny. Bo po co wydawać pieniądze na odkurzacz piorący jak możesz w domu dywanów nie mieć a zamiast nich piekne podłogi, które odkurzysz każdym odkurzaczem byle by miał miękką szczotkę co by nie rysowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek
Autorko , odeśle Cię do ceneo.pl, zobacz sobie opinie użytkowników bezworkowych odkurzaczy. Mało kto był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaa
w prlu chyba już niem ieszkały nie buduje się masowo M3 w kórych były te same meble te same dywany ten sam styl. Każdy tera w domu ma co innego . To tak jakby ci doradzać jakie majciochy masz kupić. A skąd kto ma wiedzieć jaki nosisz rozmiar jakie preferujesz i z jakiego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Powiem Ci, że bardzo dobry jest odkurzacz MPM Bora. Używam go od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Jest to odkurzacz wodny i teraz naprawdę już nie zamieniłabym go na żaden workowy. Jest o wiele dokładniejszy i problem z wymianą worków całkowicie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werthjnm
każdy tylko nie zelmer !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralkafrania
zelmer? dlaczego nie? przecież to dobra firma. choć fakt, teraz ten mpm przoduje w rankingach na wszystkich opiniarkach. dla alergików jest rewelacyjny, a przy tym nie kosztuje więcej niż 500-600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirija
Ja mam UltraSilencer taki bezworkowy i jestem z niego zadowolona. Ma dużą moc, jest cichutki i to że nie ma worka mnie ratuje bo jestem alergikiem. Wcześnieje też miałam odkurzacz Electroluxa , więc polecam bo fajny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka1981
Mirija a ja chciałam zapytać o kwestie mocy ssania, bo jak cichy to się zastanawiam jak ze ssaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzazga15
Wiesz najbardziej hałasuje powietrze przelatujące przez te wszystkie rury i nieszczelności, on jest jakoś maksymalnie uszczelniony dlatego cicho chodzi ale mimo to dobrze wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×