Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nati_krk_

Rozstanie, trudne chwile do przetrwania :(

Polecane posty

Gość ciche łzy
w 90 % to chyba cwani a z myśleniem logicznym to chyba nie ma nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warno masz racje nie znasz sie:)) Ciche no coz pewnie tak , trzeba byc tak samo sprytnym ale wtedy beda nas nazywaz wyrachowanymi dziw.... kami lecacymi na kase;)) ha ha ha Zaba napiszesz o " domowych" odczuciach po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
Zaba napiszesz o " domowych" odczuciach po Nie. Bo potem znów napiszecie: wszyscy faceci zachowują sie jak żaby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje tak nie pisac co najwyzej napisze .... jak faceci:))) dawaj nie daj sie prosic;))) moze chociaz troche psychologii lizne;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
Żaba teraz zajmuje się pracą i stara się nie myśleć o tamtej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
Też prawda! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz " flirtuje" z nami na kaffe:)) ale dobra nie chcecie zebym byla ciut madrzejsza to nie;))) jakos to przezyje;;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
a jednak troszeczkę znam się na facetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
ale przecież napisała , że jest właśnie tak , że zajmuje sie pracą , żeby nie myśleć i siedzi cicho pod pantoflem ( to już teraz dodałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
ale przecież napisała , że jest właśnie tak , że zajmuje sie pracą , żeby nie myśleć i siedzi cicho pod pantoflem ( to już teraz dodałam) Powiedziała, co wiedziała! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
kermit a nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
żona z kochankiem leży w łóżku. Przychodzi mąż: - Co wy tu robicie?!?! żona na to do kochanka: - Mówiłam Ci że to głupek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
A na pożegnanie mój ulubiony...: CIA zatrudnia zabójcę. Jest trzech kandydatów: dwóch facetów i kobieta. Zanim dostaną swoje pierwsze zadanie muszą zostać sprawdzeni, czy są gotowi na wszystko. Pierwszy facet dostaje do ręki pistolet i ma wejść do pokoju, w którym jest jego żona i ja zabić, ale odmawia - nie nadaje się na zabójcę. Drugi facet dostaje takie samo zadanie. Bierze pistolet, wchodzi do pokoju, ale po chwili wychodzi i oddaje pistolet: - Nie mogę zabić własnej żony, nigdy tego nie zrobię. Wreszcie przychodzi kolej na kobietę; ona ma zabić swojego męża. Bierze pistolet, wchodzi do pokoju, słychać strzał, potem drugi, potem jeszcze jeden - cały magazynek wystrzelany, potem jakieś krzyki i hałas. Wreszcie z pokoju wychodzi kobieta i mówi: - Dlaczego nikt mi nie powiedział, ze w pistolecie są ślepe naboje?! Musiałam go zatłuc krzesłem! Miłego dnia, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
aaanati: mówisz, masz! :-) Grają sobie dwaj koledzy w golfa. Ale jakieś dwie panienki ich zwalniają i jeden do drugiego mówi: - idź do nich i powiedz żeby dały nam przejść Tak też zrobił lecz w połowie drogi wraca i mówi: - ej, stary Ty idź, bo jedna z nich to moja żona a druga to kochanka Tak więc kleoga idzie, ale też w połowie wraca i mówi: - no popatrz stary, jaki ten świat mały... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
aaanati widzisz typowe myślenie faceta (Kermit bez obrazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to tylko potwierdza , ze kochaja tylko siebie a nas ... ble ble ble Kermit sie zjezyl ale taka prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
Ja się nie obrażam. Chciałem tylko sprawdzić, czy na wszystko co piszę, reagujecie w ten sam sposób: typowe myślenie faceta. No i sprawdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
I tak naprawdę gdyby Kermit teraz miał ochotę wrócić do niej , bo go skręca z tęsknoty to nawet przed nami będzie udawał twardego , bo tacy są faceci i nigdy nie pokażą co czują i będą grali . A teraz to w domu gra dobrego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit żaba!
Sam nie wiem, za co was lubię! :-) Nawet, gdy piszecie o mnie dobre rzeczy (tęskni za kochanką), to i tak mi równocześnie dowalacie (gra dobrego męża przed żoną) :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciche mysle ze nie wrocilby bo musialby sie starac itp a im sie nie chce wola " stara zrzedzaca zone" na ktora tylko narzekaja wkolo a od czasu do czasu romansik na boku w domu poprane ugotowane poprasowane seksik dla urozmaicenia i troche czarowania " na miescie" jak o tym mysle na powaznie to mnie przeraza, dlatego teraz nie pozwalam sobie na dluzsza znajomosc bo zona juz bylam ( moj maz mial romans z moja kolezanka) kochanka tez( zakochalam sie w zonatym facecie jak idiotka) i sama nie wiem co gorsze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaba lubisz nas pewnie za to ze widzisz jak wychowujecie z potworow i mozesz czuc sie " rozgrzeszony":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
My jesteśmy tymi kochankami to może dlatego nas lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
Jak nie lubi jak myśli o niej tylko wygodniej mu w ciepłym domku z żonką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×