Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak myślęeęe

Na jakiej zasadzie dobieramy kolor rolet do mieszkania?

Polecane posty

Gość tak myślęeęe

Chodzi o mieszkania w bloku. Jaką zasadą kierujecie się wybierając kolor rolet? Większość znanych mi osób dobiera kolor rolety do koloru pomieszczenia i np. pokój jest zielony, to roleta również w odcieniu zieleni. Wtedy na zewnątrz średnio to wygląda, bo jedna roleta w oknie fioletowa, druga zielona, a trzecia żółta:-P Mamy mieszkanie dwupokojowe. W dwóch pokojach i w kuchni muszę założyć rolety i mam dylemat. Jeden pokój jest ciemno fioletowy, drugi pomarańczowy, a kuchnia ciemny róż. Jakie odcienie rolet są neutralne i pasują do wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykład
beżowe, kremowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor rolet dobieramy tak samo, jak cała resztę kolorów w pomieszczeniu albo na zasadzie podobieństw, albo na zasadzie kontrastu dla mnie pomieszczenia w jednej palecie barw są nudne i nijakie, lubię mieć jakiś kontrapunkt teraz jest moda brązów i beżów wszystko tak samo blado-sraczkowate lub poważnie statecznie/brązowo, wygląda nijako i bez polotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaaaa
Też miałam taki dylemat, aż w końcu zdecydowałam się na żaluzje drewniane w kolorze wiśni. Są piękne, uniwersalne, jak przemaluje pokój, to i tak będą do wszystkiego pasowały, bo drewno dobrze się komponuje ze wszystkim. Droższe od rolet, ale pod wieloma względami lepsze. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlton111
Szczerze, najbardziej neutralne są białe rolety, bądź jakieś beżowe (ecru). Takie pasują wszędzie, ale można kombinować z kolorami. Zależy też od ułożenia mieszkania. Czy te pokoje są jakieś większe czy raczej nie duże. Trzeba dopasować wszystko. Też miałem z tym problem. Ciekawą firmą jest Debastor, oni mi doradzili apropo właśnie rolet materiałowych i teraz już trochę się znam na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×